Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kupno i sprzedaż domu

5 posters

Go down

Kupno i sprzedaż domu Empty Kupno i sprzedaż domu

Pisanie by anik Czw Mar 03, 2022 11:39 am

Kupno/sprzedaż domu, samodzielnie, czy może z biurem?

anik

Liczba postów : 41
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Kupno i sprzedaż domu Empty Re: Kupno i sprzedaż domu

Pisanie by loqq Wto Mar 08, 2022 12:07 pm

My zrobiliśmy to samodzielnie. Zdecydowaliśmy się na kupno domu z rynku pierwotnego od dewelopera PRM z Wejherowa, to dokładnie dom na osiedlu Brzozowym w Gowinie. Miejsce jest cudowne, jest tam pełna infrastruktura, której wymagaliśmy, lokalizacja nie mogłaby być dla nas lepsza. Cena była bardzo atrakcyjna, otoczenie jest spokojne, idealne miejsce dla rodziny z dziećmi.

loqq

Liczba postów : 38
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Kupno i sprzedaż domu Empty Re: Kupno i sprzedaż domu

Pisanie by eart Pon Maj 09, 2022 12:37 pm

Kupiliśmy nową nieruchomość, ale poprzez biuro nieruchomości. Ze wszystkimi formalnościami pomogło nam biuro pośrednika nieruchomości Jagła Nieruchomości w Bydgoszczy. Ich oferta jest szeroka, jest z czego tam wybierać, a pośrednik umie doradzić, no i załatwić wszystkie organizacyjne sprawy. Ogólnie mają też korzystne ceny, jesteśmy zadowoleni z jakości ich usług, polecam ich serdecznie.

eart

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Kupno i sprzedaż domu Empty Re: Kupno i sprzedaż domu

Pisanie by Bart3k Nie Cze 12, 2022 5:45 pm

Ja podczas sprzedaży nieruchomości korzystałem z usług rzeczoznawcy majątkowego https://www.iwonaszczepaniak.pl/wycena-domu-jednorodzinnego/ ze Śląska. Oprócz samego domu wycenił także kilka przynależących budynków gospodarczych i sporą działkę. Uzyskałem bardzo dokładną wycenę i faktycznie udało mi się sprzedać wszystko w przybliżonej cenie, dzięki czemu sporo na tym zarobiłem.

Bart3k

Liczba postów : 19
Join date : 19/05/2022

Powrót do góry Go down

Kupno i sprzedaż domu Empty Re: Kupno i sprzedaż domu

Pisanie by nthiel Pon Sie 07, 2023 11:30 am

Jeśli ktoś z was zdecydowałby się na kupno lub sprzedaż domu samodzielnie, to pierwszym krokiem warto żeby był przegląd ogłoszeń nieruchomości -https://nieruchomosci.bazos.pl/. Jeśli zależy nam na sprzedaży domu, to dobrze, aby takie ogłoszenie wyglądało profesjonalnie. Warto jest się przyjrzeć na podstawie innych ogłoszeń, co warto byłoby w nim zawrzeć, co opisać. Jeśli sami poszukujemy domu lub innej nieruchomości na sprzedaż to warto jest się rozeznać, jak wygląda rynek. Dobrze jest się nie ograniczać do jednego portalu ogłoszeniowego - im więcej takich ogłoszeń sami wystawimy, tym jest większe prawdopodobieństwo, że uda nam się szybko sprzedać taką nieruchomość lub znaleźć ogłoszenie, które przypadnie nam do gustu, jeśli zależy nam na kupnie!
nthiel
nthiel

Liczba postów : 4
Join date : 07/08/2023
Age : 25
Skąd : Vrbátky

Powrót do góry Go down

Kupno i sprzedaż domu Empty Re: Kupno i sprzedaż domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach