Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Projekt domu

+7
adele.pouros
fisher.joannie
nkassulke
neil.huels
eart
Jacobs
anik
11 posters

Go down

Projekt domu Empty Projekt domu

Pisanie by anik Czw Mar 03, 2022 11:40 am

Wolicie kupić gotowy projekt, czy mieliście robiony indywidualny?

anik

Liczba postów : 41
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Projekt domu Empty Re: Projekt domu

Pisanie by Jacobs Sob Mar 19, 2022 10:31 pm

Ja miałem projekt stworzony według wizji żony. Ona ma szalone pomysły, więc biuro projektowe, jakie podjęło się tego zadania, znalazło się po drugiej stronie kraju. Powiem Ci, że projekt stworzony od podstaw ma takiego swojskiego ducha i jest przystosowany pod oczekiwania klienta. Ja bym Ci radził zrobić tak jak my. Mogę Ci dać nawet namiar na portal budowlany. Tam właśnie znaleźliśmy biuro, które stworzyła nasz projekt. To jest link do niego https://www.multibudowanie.pl/firmy/polska/architekci Pozdrawiam serdecznie.

Jacobs

Liczba postów : 6
Join date : 12/03/2022

Powrót do góry Go down

Projekt domu Empty Re: Projekt domu

Pisanie by eart Sob Mar 26, 2022 10:04 am

My poszliśmy o krok dalej, bo kupiliśmy projekt domu, ale ta sama firma zajęła się również jego wybudowaniem, wiec wszystko mieliśmy w jednej cenie. To wyszło bardzo opłacalnie. Postawiliśmy na energooszczędny dom szkieletowy, którego wykonaniem zajęła się firma BEE HOUSE TECHNOLOGY RISTEL z Warszawy. Dom wykonany jest z przyjaznych naturze materiałów, dobrze trzyma ciepło, łatwo także go nagrzać, bez większego użycia energii. Firma szybko go postawiła, ale też o wszystko odpowiednio zadbała, jest to dom porządnie wykonany, stabilny, mieszka się w nim świetnie, polecam.

eart

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Projekt domu Empty Re: Projekt domu

Pisanie by neil.huels Czw Paź 13, 2022 3:41 pm

Czy projekt domu można zmieniać?
neil.huels
neil.huels

Liczba postów : 4
Join date : 13/10/2022
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Projekt domu Empty Re: Projekt domu

Pisanie by nkassulke Pią Lis 25, 2022 2:17 pm

Sam nie mam takiego projektu jeszcze
nkassulke
nkassulke

Liczba postów : 4
Join date : 25/11/2022
Age : 32
Skąd : Rzeszów

Powrót do góry Go down

Projekt domu Empty Re: Projekt domu

Pisanie by fisher.joannie Pon Lut 06, 2023 4:24 pm

Witam! Jaki rodzaj rynien zamontowaliście w waszych domach? Może znacie jakąś polecaną firmę, która zna się na tym temacie? Zależałoby mi na prawdziwych profesjonalistach, dlatego będę wdzięczna za wszelkie polecenia. Pozdrawiam serdecznie!
______________________
rura spustowa kwadratowa
fisher.joannie
fisher.joannie

Liczba postów : 1
Join date : 06/02/2023

Powrót do góry Go down

Projekt domu Empty Re: Projekt domu

Pisanie by adele.pouros Sro Kwi 26, 2023 6:38 pm

Ile płaciliście za wasz projekt?
adele.pouros
adele.pouros

Liczba postów : 4
Join date : 26/04/2023

Powrót do góry Go down

Projekt domu Empty Re: Projekt domu

Pisanie by abdiel.jacobi Pon Maj 22, 2023 11:06 am

W sieci znalazłam ofertę domów szkieletowych na Śląsku - https://www.lignumhome.pl/domy-modulowe-slask. Drewniany szkielet domu jest wypełniony przede wszystkim solidną warstwą wełny mineralnej – ma to zarówno swoje dobre, jak i nieco słabsze strony. Taka konstrukcja ściany zewnętrznej sprawia, że dom możemy o wiele szybciej nagrzać. Dom szkieletowy może osiągnąć standard pasywny. Taki budynek powinien być zbudowany szczelnie i wyposażony w system wentylacji mechanicznej z rekuperacją, a także system ogrzewania wykorzystujący energię odnawialną.
abdiel.jacobi
abdiel.jacobi

Liczba postów : 12
Join date : 22/05/2023
Age : 33
Skąd : Żywiec

Powrót do góry Go down

Projekt domu Empty Re: Projekt domu

Pisanie by else63 Pią Maj 26, 2023 7:25 am

Ile płaciliście za wasz projekt domu?
else63
else63

Liczba postów : 4
Join date : 26/05/2023

Powrót do góry Go down

Projekt domu Empty Re: Projekt domu

Pisanie by Marian382 Pon Lip 31, 2023 11:39 pm

Tak piszecie o tych projektach to powinniście myślę znać odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Zastanawia mnie taka kwestia - czy taki projekt obejmuje na przykład dekoracje okienne. Mówię o roletach, żaluzjach i tak dalej. Oczywiście mam na myśli projekt wnętrz i tak dalej, a nie projekty robione na potrzeby urzędowe. Znalazłem firmę z szeroką ofertą rolet - http://detalis.eu/ i nie wiem, czy na razie odpuścić temat, czy już teraz na etapie projektów uwzględnić taki zakup.
Marian382
Marian382

Liczba postów : 55
Join date : 24/05/2023
Age : 29
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Projekt domu Empty Re: Projekt domu

Pisanie by marek445 Sob Sty 20, 2024 12:03 pm

Gdzie Wy szukacie informacji na interesujące Was tematy i dlaczego? Jeżeli są tutaj osoby, które są zainteresowane tematem aranżacji wnętrz, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić porady na stronie - https://opengate.waw.pl/2023/12/przepiekne-widoki/ .

marek445

Liczba postów : 185
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

Projekt domu Empty Re: Projekt domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach