Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Remont domu

+8
Marian382
alvera.murphy
anik
Pacześ
Bart3k
SarahMiren2
eart
loqq
12 posters

Go down

Remont domu Empty Remont domu

Pisanie by loqq Pią Mar 04, 2022 1:44 pm

U nas był remont generalny. Odziedziczyliśmy dom, który był w strasznym stanie, wiele trzeba było w nim wymienić. Musieliśmy zająć się instalacjami, i np. kominem. Nowy wkład kominowy kupiliśmy z firmy taniekominy.pl, to rzetelny sklep internetowy, w którym mają bardzo dobre ceny, no i szeroki asortyment. Sklep jest zdecydowanie godny polecenia. Wkład od nich przyszedł szybko, spełnia nasze oczekiwania.

loqq

Liczba postów : 38
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Remont domu Empty Re: Remont domu

Pisanie by eart Sob Mar 26, 2022 11:47 am

U nas było tylko odświeżenie kolorów w pokojach, no i małe prace związane z przemalowaniem szafek, itp. Wszystko kupiliśmy online, zdecydowaliśmy się skorzystać z usług sklepu internetowego arsen24.pl. Tam kupiliśmy artykuły malarskie, potrzebne nam taśmy i inne produkty. Cenowo te zakupy wyszły korzystnie, zdecydowanie wam ten sklep polecam.

eart

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Remont domu Empty Re: Remont domu

Pisanie by SarahMiren2 Sro Maj 04, 2022 2:14 pm

Remonty są niestety drogie w dzisiejszych czasach.

SarahMiren2

Liczba postów : 3
Join date : 04/05/2022

https://immohouse.pl/

Powrót do góry Go down

Remont domu Empty Re: Remont domu

Pisanie by Bart3k Pon Maj 23, 2022 7:08 pm

Ja też niedawno zdecydowałem się na remont swojego domu, ponieważ ostatni przeprowadziliśmy ponad 20 lat temu. Wykonaniem wszelkich prac wykończeniowych zajęli się pracownicy firmy https://www.artstyl-franzke.pl/oferta . Zajęli się m.in. malowaniem pomieszczeń, ułożeniem paneli i usługami glazurniczymi. Wnętrze mojego domu wygląda teraz ładnie i nowocześnie, a ja jestem zadowolony z finalnego efektu.

Bart3k

Liczba postów : 19
Join date : 19/05/2022

Powrót do góry Go down

Remont domu Empty Re: Remont domu

Pisanie by Pacześ Pon Maj 30, 2022 9:11 pm

jak pomagałem bratu w remoncie to na wszystkie ściany poszedł grunt biały. O wiele łatwiej było później malować zarówno ściany jak i sufit.

Pacześ

Liczba postów : 3
Join date : 18/08/2021

Powrót do góry Go down

Remont domu Empty Re: Remont domu

Pisanie by anik Wto Cze 07, 2022 9:18 am

Byliśmy w podobnej sytuacji, ale remontem zajęliśmy się samodzielnie. Powoli, zwykle weekendami, ale nam się to udało. Potrzebny nam sprzęt budowlany, którego nie mieliśmy, wypożyczaliśmy, to wyszło w dobrej cenie. Sprzęt mieliśmy z firmy Ekopark Łomża, oni oferują wynajem na bardzo dobrych warunkach. Firma ma bardzo szeroką ofertę, jest, z czego wybierać, polecam ich serdecznie.

anik

Liczba postów : 41
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Remont domu Empty Re: Remont domu

Pisanie by alvera.murphy Pon Kwi 24, 2023 2:40 pm

Witajcie! Mam problem z grzybem w moim domu. Nie wiem, jak się go pozbyć, a bardzo mi przeszkadza. Czy ktoś z Was może mi doradzić, co zrobić w takiej sytuacji? Macie jakieś sprawdzone sposoby jak zlikwidować ten problem?
________________________
grzyb w domu
alvera.murphy
alvera.murphy

Liczba postów : 1
Join date : 24/04/2023

Powrót do góry Go down

Remont domu Empty Re: Remont domu

Pisanie by Marian382 Sro Maj 24, 2023 6:27 pm

Macie jakieś sposoby na zmniejsze kosztów takiego remontu? Sam niebawem będę musiał zrobić remont, ale jak patrzę na potencjalne koszty to już mam obawy jak to wszystko pójdzie
Marian382
Marian382

Liczba postów : 55
Join date : 24/05/2023
Age : 29
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Remont domu Empty Re: Remont domu

Pisanie by else63 Pią Maj 26, 2023 7:25 am

Jak się pozbyć grzyba z domu?
else63
else63

Liczba postów : 4
Join date : 26/05/2023

Powrót do góry Go down

Remont domu Empty Re: Remont domu

Pisanie by vhegmann Sro Paź 25, 2023 6:44 am

Cześć wszystkim! Zastanawiam się nad zakupem nowej pralki i chciałabym poznać Wasze opinie i wskazówki. Po przeczytaniu tego artykułu https://infoludek.pl/ogloszenia/kupujesz-pralke-o-tym-musisz-pamietac/ wiem, że wybór pralki może być nieco przytłaczający, więc jestem ciekawa, na co Wy zwracałyście uwagę, kupując swoje pralki. Proszę, podzielcie się swoimi doświadczeniami. Rozmiar i pojemność, Energooszczędność, Funkcje specjalne - jakie były Wasze priorytety?
vhegmann
vhegmann

Liczba postów : 4
Join date : 25/10/2023

Powrót do góry Go down

Remont domu Empty Re: Remont domu

Pisanie by marek445 Pon Paź 30, 2023 5:16 pm

Jeśli są tutaj osoby, które są w trakcie remontu lub aranżacji Waszego mieszkania, domu, to zainteresowanym tematem polecam sprawdzić porady na stronie - http://www.urzadzamy-wnetrza.pl/mity-dotyczace-fototapet . Sam zdecydowałem się na takie rozwiązanie i szczerze polecam.

marek445

Liczba postów : 185
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

Remont domu Empty Re: Remont domu

Pisanie by Paulisss Sro Lut 14, 2024 7:28 pm

Dziś chcę się z Wami podzielić moimi oczekiwaniami przed rozpoczęciem remontu w moim nowym mieszkaniu. Wybrałam firmę https://jazdzewski.com.pl/ mając nadzieję, że będą w stanie zrealizować moje marzenia o idealnym wnętrzu. Mam pełną gamę pomysłów, a obserwowanie procesu przemiany naprawdę mnie ekscytuje! Czy podobnie jak ja mieliście konkretne oczekiwania przed remontem? Podzielcie się nimi!

Paulisss

Liczba postów : 89
Join date : 10/01/2024

Powrót do góry Go down

Remont domu Empty Re: Remont domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach