Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mieszkanie od dewelopera?

+4
marek445
devyn16
purdy.electa
Ruda
8 posters

Go down

Mieszkanie od dewelopera? Empty Mieszkanie od dewelopera?

Pisanie by Ruda Pon Lis 30, 2015 6:52 pm

Myślicie , że opłaca sie kupować mieszkanie od dewelopera? Bo od dłuższego czasu poszukuje mieszkanie do kupna. Trafiłam na kilka fajnych ofert ale zazwyczaj są to agencje nieruchomości. Co prawda, ta którą znalazłam tutaj ma bardzo dobre oferty i bardzo korzystne ale czy nie lepiej jest kupić mieszkanie od kogoś prywatnego? Jak byscie mi doradzili?

Ruda

Liczba postów : 19
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Mieszkanie od dewelopera? Empty Re: Mieszkanie od dewelopera?

Pisanie by purdy.electa Wto Lis 15, 2022 5:14 pm

Jak wygląda kupno mieszkania przez biuro nieruchomości i jakie są obowiązki agenta w przypadku reprezentowania kupującego? Do głównych zadań pośrednika nieruchomości należy m.in.: zebranie i prezentacja ofert sprzedaży mieszkań, przygotowanie niezbędnych formalności oraz sprawdzenie zgodności podpisywanych dokumentów.



____________________________
biuro nieruchomości
purdy.electa
purdy.electa

Liczba postów : 1
Join date : 15/11/2022
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Mieszkanie od dewelopera? Empty Re: Mieszkanie od dewelopera?

Pisanie by devyn16 Wto Wrz 05, 2023 7:55 am

Niebawem powiększy się moja rodzina, przez co sam zastanawiam się również nad zakupem nowego, większego mieszkania. Biorę pod uwagę nieruchomości z rynku pierwotnego, bo wiem, że deweloperzy zazwyczaj oferują mieszkania, które są nowoczesne i nowe, a ja nie chciałbym tracić czasu na remont, czy modernizację. Przez to zastanawiam się, czy znacie może jakieś tablice ogłoszeń z mieszkaniami deweloperskimi? Samemu udało mi się natrafić na taką wyszukiwarkę z różnymi inwestycjami - https://www.dopoznania.pl.
devyn16
devyn16

Liczba postów : 4
Join date : 05/09/2023
Age : 32
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Mieszkanie od dewelopera? Empty Re: Mieszkanie od dewelopera?

Pisanie by marek445 Wto Wrz 12, 2023 1:30 pm

Chciałbym Wam polecić stronę https://ronson.pl/blog/chcesz-zamieszkac-na-peryferiach-miasta-zobacz-jakie-sa-plusy-i-minusy/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat zalet oraz minusów mieszkania na peryferiach miasta. Jakie Wy macie zdanie w tym temacie?

marek445

Liczba postów : 175
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

Mieszkanie od dewelopera? Empty Re: Mieszkanie od dewelopera?

Pisanie by Weronka12w Wto Paź 31, 2023 3:24 pm

Projekt wnętrza powinien być robiony przez doświadczonego architekta w tedy mamy pewność że będzie bardzo dobrze wykonany. Uważam że dobry projekt to połaowa sukcesu urządzając wnętrze. Jeżeli szukacie dobrego architekta który wykonuje projekty to polecam https://projektowanie-wnetrz-online.pl

Weronka12w

Liczba postów : 8
Join date : 27/03/2023

Powrót do góry Go down

Mieszkanie od dewelopera? Empty Re: Mieszkanie od dewelopera?

Pisanie by mycha Pią Gru 01, 2023 10:25 am

Jeżeli interesuje cię zakup mieszkania od dewelopera, to postaw na takiego który ma doświadczenie i cieszy się dobrą renomą. Właśnie dlatego powinniście sprawdzić co do zaoferowania ma http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ Na tej stronie interenetowej znajdziecie wszystkie ważne informacje

mycha

Liczba postów : 6
Join date : 06/11/2023

Powrót do góry Go down

Mieszkanie od dewelopera? Empty Re: Mieszkanie od dewelopera?

Pisanie by Marian382 Czw Gru 14, 2023 12:10 am

Mnóstwo osób prywatnych decyduje się na powierzenie sprzedaży agencji nieruchomości ze względu na brak czasu. Spotkania z potencjalnymi zainteresowanymi, odbieranie telefonów, czy odpisywanie na wiadomości zajmuje jednak bardzo dużo czasu. Kiedy ktoś korzysta z agencji nieruchomości, to nie musi się tym przejmować. Nie bardzo rozumiem wątpliwości związanych z zakupem nieruchomości od agencji pośredniczącej. Procedura wygląda tak samo. Dogadujesz warunki, zlecasz ekspertyzę budowlaną dr. inż. Przemysławowi Stawiarskiemu i wtedy masz komplet informacji potrzebnych do decyzji zakupowej. Przejdź na stronę https://www.stawiarski.pl/opinie-sadowe.php i dowiedz się więcej.
Marian382
Marian382

Liczba postów : 50
Join date : 24/05/2023
Age : 29
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Mieszkanie od dewelopera? Empty Re: Mieszkanie od dewelopera?

Pisanie by fastek Pon Lut 19, 2024 3:46 pm

Nie wiem czy chciałbym mieszkanie z runku wtórnego, wolę nowoczesne osiedla, wygodne i przystosowane dla rodzin z dziećmi. Wiem że nowe mieszkania taniej można kupić w Piotrkowie Trybunalskim, osiedle Źródlana 31 ma wiele zalet i jest atrakcyjne zaprojektowane a okolica bardzo fajna i miasteczko też klimatyczne, pełno tam fajnych klimatycznych miejsc i masa zabytków

fastek

Liczba postów : 19
Join date : 24/06/2023

Powrót do góry Go down

Mieszkanie od dewelopera? Empty Re: Mieszkanie od dewelopera?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach