Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mieszkanie w Poznaniu

+3
freinger
Dziadek
Paulina30
7 posters

Go down

Mieszkanie w Poznaniu Empty Mieszkanie w Poznaniu

Pisanie by Paulina30 Czw Lip 17, 2014 2:59 pm

Mieszkanie w Poznaniu - jaka dzielnica najbezpieczniejsza?
Paulina30
Paulina30

Liczba postów : 124
Join date : 16/07/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie w Poznaniu Empty Re: Mieszkanie w Poznaniu

Pisanie by Dziadek Sob Lip 19, 2014 5:34 pm

Zawsze wydawało mi się, że przy rynku, al enie wiem jak jest teraz, dawno nie byłem

Dziadek

Liczba postów : 16
Join date : 19/07/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie w Poznaniu Empty Re: Mieszkanie w Poznaniu

Pisanie by freinger Pią Maj 26, 2023 11:08 am

Od kilku miesięcy wynajmuje mieszkanie w Poznaniu. Z własnego doświadczenia wiem, że najbezpieczniej się mieszka na nowych osiedlach. Bardzo mnie to miasto zauroczyło. Chciałbym w niedalekiej przyszłości zakupić w nim swoje własne mieszkanie. Wiecie może, gdzie mógłbym szukać ofert mieszkań w Poznaniu na sprzedaż? Samemu udało mi się na razie znaleźć taką stronę z różnymi ofertami mieszkań w Poznaniu na sprzedaż - http://dopoznania.pl/szukaj/nowe-mieszkania-poznan. Znacie może jeszcze jakieś inne podobne wyszukiwarki?
freinger
freinger

Liczba postów : 4
Join date : 26/05/2023
Age : 31
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Mieszkanie w Poznaniu Empty Re: Mieszkanie w Poznaniu

Pisanie by montana Pią Wrz 15, 2023 6:06 am

WW Poznaniu ciekawych osiedli nie brakuje, mnie interesują głownie te nowe takie jak Naramowice Odnova, bo to świetna okolica, osiedle powstaje w pobliżu Warty

montana

Liczba postów : 19
Join date : 24/06/2023

Powrót do góry Go down

Mieszkanie w Poznaniu Empty Re: Mieszkanie w Poznaniu

Pisanie by marek445 Pon Lis 13, 2023 12:37 pm

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak wybrać mieszkanie od dewelopera, to polecam Wam sprawdzić porady w artykule na stronie - deweloper lublin .

marek445

Liczba postów : 185
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

Mieszkanie w Poznaniu Empty Re: Mieszkanie w Poznaniu

Pisanie by metz.grant Sro Lis 22, 2023 12:54 pm

Warto zapoznać się z danymi opisującymi nieruchomość: czy ma taki sam adres, powierzchnię, przeznaczenie, jak ta przez nas oglądana? Sprawdźmy również, czy nieruchomość nie jest obciążona hipoteką, żeby nie narazić się na konieczność spłacania długów poprzedniego właściciela.


_________________________
wypis z księgi wieczystej
metz.grant
metz.grant

Liczba postów : 1
Join date : 22/11/2023
Age : 33
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Mieszkanie w Poznaniu Empty Re: Mieszkanie w Poznaniu

Pisanie by Marian382 Czw Mar 28, 2024 11:24 pm

Byłem kilka razy w Poznaniu i miasto naprawdę cudowne, jeśli chodzi o walory turystyczne, wygląd i tak dalej. Natomiast nie mógłbym tam chyba mieszkać na co dzień ze względu na fatalną jakość powietrza. Już w swojej obecnej miejscowości mam dosyć słabe powietrze, a co dopiero w takim dużym mieście. Myślę, że każda osoba z dużego miasta powinna zainteresować się zakupem oczyszczacza powietrza, o którym przeczytacie na stronie https://ranking-agd.pl/oczyszczacze-philips-skuteczny-sposob-na-czyste-powietrze. Sprawdźcie sami.
Marian382
Marian382

Liczba postów : 55
Join date : 24/05/2023
Age : 29
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Mieszkanie w Poznaniu Empty Re: Mieszkanie w Poznaniu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach