Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Odpady, gruz, remont

5 posters

Go down

Odpady, gruz, remont Empty Odpady, gruz, remont

Pisanie by anik Pon Mar 14, 2022 5:01 pm

Podczas naszego ostatniego remontu wyburzaliśmy jedną ścianę, było także kucie podłogi, itp. To oznacza, że mieliśmy pełno gruzu, z którym trzeba było sobie jakość poradzić. Wynajęliśmy kontenery na gruz z firmy Lekaro w Wiązownie. Oni je po wszystkim od nas odebrali, a ich zawartość zutylizowali, wszystko to w dobrej cenie, na korzystnych dla nas warunkach, polecam.

anik

Liczba postów : 41
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Odpady, gruz, remont Empty Re: Odpady, gruz, remont

Pisanie by eart Sro Mar 16, 2022 11:20 am

Też potrzebowaliśmy kontenera na gruz i znaleźliśmy firmę, która takie rzeczy wynajmuje. Skorzystaliśmy z usług firmy SAWO Gruz w Zgierzu. Ich warunki najmu są bardzo korzystne, bez problemu wynajęli nam kontener na dłuższy czas, po wszystkim ten kontener odebrali i jego zawartość zutylizowali. Firma jest godna polecenia, są rzetelni, mają doświadczenie w branży.

eart

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Odpady, gruz, remont Empty Re: Odpady, gruz, remont

Pisanie by loqq Wto Maj 10, 2022 8:27 am

Teraz większość osób wybiera takie rozwiązanie i wcale się nie dziwię, bo to ogromna wygoda. Sami wynajęliśmy kontener na gruz, mieliśmy sporo prac remontowych, bo kupiliśmy dom z rynku wtórnego, w którym zmienialiśmy prawie wszystko. Kontener wynajęliśmy z firmy Eko-Wtór z Bożanowa. Kontener nam podstawili, po wszystkim zabrali go z całą zawartością, którą następnie zutylizowali. Całość wyszła w korzystnej cenie.

loqq

Liczba postów : 38
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Odpady, gruz, remont Empty Re: Odpady, gruz, remont

Pisanie by icpmajm@gmail.com Pon Kwi 17, 2023 5:40 am

Chciałem podzielić się swoim doświadczeniem związanym z wywozem gruzu w Łodzi i gorąco polecić firmę Wasiak-Gruz. Ostatnio przeprowadzałem remont mieszkania i musiałem pozbyć się sporej ilości gruzu. Zdecydowałem się na współpracę z Wasiak-Gruz i muszę przyznać, że ich usługi przerosły moje oczekiwania.

icpmajm@gmail.com

Liczba postów : 1
Join date : 17/04/2023

Powrót do góry Go down

Odpady, gruz, remont Empty Re: Odpady, gruz, remont

Pisanie by marek445 Sro Paź 25, 2023 3:58 pm

Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany tematem aranżacji wnętrz, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić porady w artykule na stronie - https://www.fototapety.club/obrazy-na-plotnie-elegancki-wystroj-w-twoim-domu . Gdzie Wy szukaliście inspiracji podczas aranżacji Waszych wnętrz?

marek445

Liczba postów : 185
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

Odpady, gruz, remont Empty Re: Odpady, gruz, remont

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach