Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Porada online u lekarza specjalisty? Jak się na nią umówić?

5 posters

Go down

Porada online u lekarza specjalisty? Jak się na nią umówić? Empty Porada online u lekarza specjalisty? Jak się na nią umówić?

Pisanie by Majka Sro Gru 15, 2021 6:08 am

Porada online u lekarza specjalisty? Jak się na nią umówić?
Słyszałam gdzieś że jest taka opcja żeby lekarz rozmawiał z tobą na video i widział jak wygladasz.
Słyszeliście coś takiego?

Majka

Liczba postów : 106
Join date : 18/08/2014

Powrót do góry Go down

Porada online u lekarza specjalisty? Jak się na nią umówić? Empty Re: Porada online u lekarza specjalisty? Jak się na nią umówić?

Pisanie by Paulina30 Czw Gru 16, 2021 6:24 am

Majka napisał:Porada online u lekarza specjalisty? Jak się na nią umówić?
Słyszałam gdzieś że jest taka opcja żeby lekarz rozmawiał z tobą na video i widział jak wygladasz.
Słyszeliście coś takiego?

Tak, słyszałąm i nawet kilka razy zdarzyło mi się korzystać.
Obadaj tę stronę https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
Tam mają nawięcej możliwości do umówienia się z różnymi lekarzami na video, a przynajmniej
ja nie znalazłam lepszego miejsca, więc mogę podpowiedzieć.
Świetnie się taka możliwość sprawdza, polecam Smile
Paulina30
Paulina30

Liczba postów : 124
Join date : 16/07/2014

Powrót do góry Go down

Porada online u lekarza specjalisty? Jak się na nią umówić? Empty Re: Porada online u lekarza specjalisty? Jak się na nią umówić?

Pisanie by oreilly.eusebio Wto Kwi 18, 2023 9:20 am

Nie polecam takich porad online nie można kogoś zbadać przez Internet. U mnie w rodzinie już była taka sytuacja, że dzięki leczeniu przez Internet ciocia była zadowolona że nie stoi w kolejkach do lekarzy. Niestety ale takie leczenie nie wykryło poważnego urazu i nie mogliśmy zareagować niestety już jej nie ma z nami. Pogrzeby teraz są bardzo często własnie przez takie leczenie online. Poelcam zerknąć na https://absolut-pogrzeby.pl/oferta znajdziecie tutaj ofertę firmy zajmującej się organizacją pogrzebów
oreilly.eusebio
oreilly.eusebio

Liczba postów : 11
Join date : 18/04/2023

Powrót do góry Go down

Porada online u lekarza specjalisty? Jak się na nią umówić? Empty Re: Porada online u lekarza specjalisty? Jak się na nią umówić?

Pisanie by marek445 Sro Mar 13, 2024 12:54 pm

Warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych ze zdrowiem.

drzewa ozdobne

marek445

Liczba postów : 188
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

Porada online u lekarza specjalisty? Jak się na nią umówić? Empty Re: Porada online u lekarza specjalisty? Jak się na nią umówić?

Pisanie by ttoy Sro Mar 20, 2024 11:36 am

Moim zdaniem warto pamiętać o teleporadach.
ttoy
ttoy

Liczba postów : 5
Join date : 20/03/2024
Age : 33
Skąd : Żywiec

Powrót do góry Go down

Porada online u lekarza specjalisty? Jak się na nią umówić? Empty Re: Porada online u lekarza specjalisty? Jak się na nią umówić?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach