Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Babcia i ciągle latanie do lekarza - jak sobie radzić?

2 posters

Go down

Babcia i ciągle latanie do lekarza - jak sobie radzić? Empty Babcia i ciągle latanie do lekarza - jak sobie radzić?

Pisanie by Paulina30 Czw Sie 19, 2021 10:29 am

Babcia i ciągle latanie do lekarza - jak sobie radzić?
dotąd biegała sama, ale teraz nie ma sił i kaze sie co dwa dni dosłownie wozić, ja już dostaje szału z jej hipochondrią...

poradźcie coś
Paulina30
Paulina30

Liczba postów : 124
Join date : 16/07/2014

Powrót do góry Go down

Babcia i ciągle latanie do lekarza - jak sobie radzić? Empty Re: Babcia i ciągle latanie do lekarza - jak sobie radzić?

Pisanie by Majka Sob Sie 21, 2021 5:52 am

Aż się uśmiechnęłam pod nosem bo też tak miałam, babcie chyba w pewnym wieku bardziej potrzebują towarzystwa i rozmowy z lekarzem niż faktycznej pomocy, tak już jest.
U mnie pomogła taka sprytna opcja, że pokazałam babci stronę https://kataloglekarzy.telemedi.com/specjalizacja/lekarz-ogolny-internista na której można się odpłatnie umówić na konsultację z lekarzem, wiesz, telefonicznie czy na video.

Video to babcia nie obsłuży, ale telefon jak najbardziej i teraz jak mówi cos o chorobach, to najpierw konsultacja tego typu, płaci, porozmawia sobie, uspokoi się trochę i już, a jak lekarz zleci badania to dopiero wtedy wozimy.
Same korzyści Wink

Majka

Liczba postów : 106
Join date : 18/08/2014

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach