Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

W jakim mieście kupilibyście mieszkanie?

+4
maiya.bahringer
neil.huels
anik
Podrozniczka
8 posters

Go down

W jakim mieście kupilibyście mieszkanie? Empty W jakim mieście kupilibyście mieszkanie?

Pisanie by Podrozniczka Czw Lip 10, 2014 7:55 pm

W jakim mieście kupilibyście mieszkanie?
Gdzie jest praca i jakies perspektywy?

Podrozniczka

Liczba postów : 40
Join date : 10/07/2014

Powrót do góry Go down

W jakim mieście kupilibyście mieszkanie? Empty Re: W jakim mieście kupilibyście mieszkanie?

Pisanie by anik Czw Maj 12, 2022 6:04 pm

Ze Szczecina wyprowadziłam się pod miasto. Mieszkam w kawalerce, która kupiłam kilka lat temu. To jest idealne mieszkanie dla mnie, spełnia wszystkie moje potrzeby. Mieszkanie jest przestronne, bardzo ustawne, da się w nim wygospodarować zadziwiająco dużo miejsca. Kupiłam je od dewelopera Gryf Development ze Szczecina. Mieszkanie jest na cichym i zielonym osiedlu, pracuję w domu, więc miejsce jest idealne, bo nic mi nie przeszkadza. Cenowo wyszło korzystnie, polecam.

anik

Liczba postów : 41
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

W jakim mieście kupilibyście mieszkanie? Empty Re: W jakim mieście kupilibyście mieszkanie?

Pisanie by neil.huels Czw Paź 13, 2022 3:39 pm

Myślę o kupieniu mieszkania w Pruszkowie - https://www.janpul.pl/mieszkania-w-pruszkowie podobają mi się te metraże. Bez wątpienia jednym z głównych argumentów wysnuwanych przez osoby planujące kupienie mieszkania poza Warszawą jest jego cena. Cena za metr kwadratowy w miejscowościach sąsiadujących ze stolicą jest zdecydowanie niższa niż cena mieszkania w Warszawie.
neil.huels
neil.huels

Liczba postów : 4
Join date : 13/10/2022
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

W jakim mieście kupilibyście mieszkanie? Empty Re: W jakim mieście kupilibyście mieszkanie?

Pisanie by maiya.bahringer Nie Paź 23, 2022 2:12 pm

Jeśli miałabym wybierać miejsce gdzie chciałabym mieszkać to gdzieś nad morzem. Jednak nie ma tak fajnie i mieszkam w Poznaniu i tutaj też szukam po różnych stronach internetowych domów co są wystawione na sprzedaż. Siostra podesłała mi nawet jedną stronę i muszę przyznać, że wygląda to ciekawie: https://www.dopoznania.pl/ . Na pewno dalej będę poszukiwała, bo jednak zakup domu to bardzo poważna sprawa i nie chcę się pośpieszyć.

maiya.bahringer

Liczba postów : 4
Join date : 23/10/2022
Age : 37
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

W jakim mieście kupilibyście mieszkanie? Empty Re: W jakim mieście kupilibyście mieszkanie?

Pisanie by cali.beer Sro Sty 18, 2023 12:40 pm

Moim marzeniem jest kupienie domu na wsi. Od zawsze mieszkam w dużym mieście wojewódzkim i nie jest to coś dla mnie. Tutaj życie płynie bardzo szybko, a ja chciałabym gdzieś wypocząć. Najlepiej w jakiejś malowniczej okolicy, gdzie jest cisza i spokój. Myślę, że kupno domu na wsi będzie wspaniałym rozwiązaniem dla mnie. Ostatnio nawet rozglądam się za ogłoszeniami ze sprzedażą jakiegoś domu na wsi. Natrafiłam na ogłoszenia nieruchomości - https://nieruchomosci.bazos.pl/. Znacie tę stronę? Korzystaliście kiedyś z niej poszukując nieruchomości na sprzedaż?
cali.beer
cali.beer

Liczba postów : 4
Join date : 18/01/2023
Age : 25
Skąd : Dubany

Powrót do góry Go down

W jakim mieście kupilibyście mieszkanie? Empty Re: W jakim mieście kupilibyście mieszkanie?

Pisanie by fastek Pon Lut 19, 2024 10:07 am

w stolicy?

fastek

Liczba postów : 19
Join date : 24/06/2023

Powrót do góry Go down

W jakim mieście kupilibyście mieszkanie? Empty Re: W jakim mieście kupilibyście mieszkanie?

Pisanie by montana Pon Lut 19, 2024 10:21 am

Moim zdaniem warto szukać mieszkań w miastach nieco dalej od centrum. Tam też da się kupić atrakcyjne mieszkanie. We Wrocławiu bardzo ciekawie się zapowiada osiedle Na Opoczyńskiej, okolica jest przepiękna

montana

Liczba postów : 19
Join date : 24/06/2023

Powrót do góry Go down

W jakim mieście kupilibyście mieszkanie? Empty Re: W jakim mieście kupilibyście mieszkanie?

Pisanie by Marian382 Nie Kwi 21, 2024 6:13 pm

Jeśli chodzi o perspektywy, rozwój i tak dalej, to pewnie koniecznością byłyby duże miasta typu Warszawa, czy Wrocław. Osobiście nie przepadam za takimi miastami, ale skoro stawiamy na perspektywy - nie ma innego wyjścia. Szkoda tylko, że ceny mieszkań w takich miastach są niesamowicie zaporowe. Był ostatnio ten Kredyt 2% 2024, ale obecnie już go nie ma. W tym podlinkowanym artykule znajdziecie szczegóły. Myślę, że warto się z nimi zapoznać, jeśli planujecie wziąć kredyt hipoteczny.
Marian382
Marian382

Liczba postów : 55
Join date : 24/05/2023
Age : 29
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

W jakim mieście kupilibyście mieszkanie? Empty Re: W jakim mieście kupilibyście mieszkanie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach