Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Budowa domu

+22
Marian382
dmuller
mycha
mose95
kassandra26
xabernathy
richmond.beatty
else63
adele.pouros
abernathy.jovany
demetrius22
jared.okuneva
rlittel
bthiel
isaiah10
crawford33
shanahan.gracie
kling.adam
schmitt.jeromy
anik
loqq
eart
26 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Budowa domu - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by joanna1902 Pią Kwi 12, 2024 1:16 pm

To świetnie słyszeć, że budowa waszego domu przebiegła tak pomyślnie z firmą Mikoś Group! Również miałem do czynienia z profesjonalistami, kiedy budowałem swój dom, ale z inną firmą, którą chciałbym polecić. Jest to firma https://bojantransport.pl/, która zajmowała się wynajmem maszyn budowlanych oraz oferowała kompleksowe usługi związane z transportem materiałów sypkich, robotami ziemnymi, wykopami oraz rozbiórkami i wyburzeniami. Ich efektywność, terminowość oraz konkurencyjne ceny sprawiły, że cały proces budowy był znacznie łatwiejszy i szybszy. Dostarczali nie tylko sprzęt, ale także fachową wiedzę i wsparcie na każdym etapie prac. Serdecznie polecam firmę Bojan Transport wszystkim, którzy planują budowę lub remont i potrzebują niezawodnego partnera w tej dziedzinie.

joanna1902

Liczba postów : 4
Join date : 13/03/2024

Powrót do góry Go down

Budowa domu - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by marek445 Pią Kwi 19, 2024 8:41 am

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen materiałów budowlanych?

projekty domów w zabudowie bliźniaczej

marek445

Liczba postów : 179
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by joanna1902 Pią Kwi 19, 2024 12:03 pm

Cieszę się, że budowa Twojego domu przebiegła sprawnie i że firma o której napisałeś spełniła Twoje oczekiwania. To zawsze ważne, aby znaleźć niezawodnych wykonawców, którzy terminowo i profesjonalnie realizują zlecenia.

Jeżeli kiedykolwiek będziesz potrzebował usług związanych z niwelacją terenu, wyburzeniami czy wynajmem sprzętu budowlanego w Warszawie, chciałbym polecić firmę https://bojanwarszawa.pl/. Moje doświadczenia z nimi są bardzo pozytywne – są to profesjonaliści w każdym calu, oferujący szeroki zakres usług, od robot ziemnych, przez transport HDS, po kompleksowe usługi koparkowe i wyburzeniowe. Ich podejście do każdego zadania jest bardzo profesjonalne, a ceny konkurencyjne.

Zachęcam do skontaktowania się z nimi, jeśli będziesz potrzebował wsparcia w podobnych projektach budowlanych. Z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom tak, jak spełnili moje.

joanna1902

Liczba postów : 4
Join date : 13/03/2024

Powrót do góry Go down

Budowa domu - Page 2 Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach