Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Meble na wymiar

+5
pbruen
rau.creola
Marian382
humberto06
loqq
9 posters

Go down

Meble na wymiar Empty Meble na wymiar

Pisanie by loqq Sro Mar 09, 2022 9:27 am

Co myślicie na temat mebli na wymiar? My woleliśmy właśnie takie, ale sprawdziliśmy jeszcze wiele informacji na temat tego typu mebli, czy ich wybory, na przykład tutaj: https://www.numo.pl/artykul/dlaczego-warto-kupowac-meble-na-wymiar-a-nie-z-gotowych-zestawow-172769. Tam znaleźliśmy cenne porady.

loqq

Liczba postów : 38
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Meble na wymiar Empty Re: Meble na wymiar

Pisanie by humberto06 Pią Gru 23, 2022 5:25 pm

Ja też długo zastanawiałem się nad meblami do swojego nowego mieszkania. Rozważałem wszystkie za i przeciw, jeśli chodzi o kupno mebli na wymiar. To prawda, że jest to większy wydatek, niż kupno mebli z sieciówki. Jednakże takie meble są o wiele trwalsze. Co więcej, meble na wymiar można dopasować co do milimetra do danego wnętrza. To mnie przekonało na to, aby się na nie zdecydować. Jeśli chodzi o meble na wymiar Legnica, to znalazłem taką ofertę - https://tomar-systemymebli.pl/. Co o niej myślicie?
humberto06
humberto06

Liczba postów : 4
Join date : 23/12/2022
Age : 26
Skąd : Legnica

Powrót do góry Go down

Meble na wymiar Empty Re: Meble na wymiar

Pisanie by Marian382 Sob Lip 08, 2023 9:30 pm

Ciekawy artykuł. Wiele fajnych informacji na temat mebli na wymiar. To zawsze było nieco droższe rozwiązanie, ale moim zdaniem warto. W końcu co jaki czas wymienia się meble? Można trochę zainwestować. Obecnie szukam producenta mebli na wymiar. Znalazłem https://woj-drew.eu/kuchnie-na-wymiar/, ale wciąż się zastanawiam. Poradzicie coś?
Marian382
Marian382

Liczba postów : 55
Join date : 24/05/2023
Age : 29
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Meble na wymiar Empty Re: Meble na wymiar

Pisanie by rau.creola Pon Sie 28, 2023 3:45 pm

Zastanawiam się nad takimi meblami do kuchni.
rau.creola
rau.creola

Liczba postów : 4
Join date : 28/08/2023
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Meble na wymiar Empty Re: Meble na wymiar

Pisanie by pbruen Pon Wrz 11, 2023 11:27 am

Moim zdaniem warto jest inwestować w meble na wymiar przy meblowaniu własnego mieszkania lub domu. Pomaga to przy optymalnym i ergonomicznym wykorzystaniu całej dostępnej przestrzeni w danym pomieszczeniu! Poza tym wydaje mi się, że takie meble są o wiele lepszej jakości. A co wy o tym myślicie? Macie w swoich mieszkaniach meble na wymiar?
____________________
Dlaczego warto zainwestować w kuchnię na wymiar – 5 powodów
pbruen
pbruen

Liczba postów : 1
Join date : 11/09/2023
Age : 22
Skąd : Lublin

Powrót do góry Go down

Meble na wymiar Empty Re: Meble na wymiar

Pisanie by marek445 Wto Wrz 12, 2023 11:49 am

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzic ofertę sklepu, z którego oferty niejednokrotnie korzystałem. Jeśli chcecie kupić nowe meble, to chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego MebleTkaniny, gdzie znajdziecie np. tanie stoły do kuchni .

marek445

Liczba postów : 179
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

Meble na wymiar Empty Re: Meble na wymiar

Pisanie by runolfsdottir.ana Sro Sty 03, 2024 1:00 pm

Jeśli Wasze mieszkanie jest bardzo nieustawne to takie meble to jedyne słuszne rozwiązanie Smile
runolfsdottir.ana
runolfsdottir.ana

Liczba postów : 4
Join date : 03/01/2024
Age : 33
Skąd : Prochowice

Powrót do góry Go down

Meble na wymiar Empty Re: Meble na wymiar

Pisanie by Eric Pon Kwi 08, 2024 3:37 pm

Cześć wszystkim! Planuję zakup nowego łóżka do sypialni i szukam inspiracji. Czy ktoś może polecić mi jakieś konkretnie modele, na które warto zwrócić uwagę? Interesują mnie zarówno łóżka tapicerowane, jak i te z drewna. Ważne dla mnie są także funkcjonalność, estetyka i jakość wykonania. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!
Eric
Eric

Liczba postów : 20
Join date : 12/01/2024
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Meble na wymiar Empty Re: Meble na wymiar

Pisanie by Paulisss Pon Kwi 29, 2024 12:18 pm

Planuję zakup mebli do mojego mieszkania i zastanawiam się nad opcją zakupu z https://lozka.net.pl/firm-pol-1142347122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.html Czy ktoś z Was miał już okazję współpracować z tą stroną? Ciekawi mnie Wasze doświadczenie - jak wyglądał proces zakupu, czy meble spełniły Wasze oczekiwania pod względem jakości oraz czy byliście zadowoleni z obsługi klienta.

Paulisss

Liczba postów : 87
Join date : 10/01/2024

Powrót do góry Go down

Meble na wymiar Empty Re: Meble na wymiar

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach