Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jakie ogrzewanie

+7
schowalter.kay
maiya.bahringer
Bart3k
anik
eart
loqq
Ruda
11 posters

Go down

Jakie ogrzewanie Empty Jakie ogrzewanie

Pisanie by Ruda Sob Gru 19, 2015 3:11 pm

Zdecydowaliście już jaki rodzaj ogrzewania bedzie w waszych domach? Wiem, że takie decyzje powinno podejmować się już podczas budowy dlatego ja już teraz zapoznaje się z tematem.Mnie zainteresowało bardzo ogrzewanie podłogowe.Staje się coraz bardziej popularne i jest chyba najpraktyczniejsze.Znalazłam nawet już tą firmę http://www.ekointegrator.pl/ , która zajmuje się takimi rzeczami. Sądzę że ich pomoc bardzo mi sie przyda.

Ruda

Liczba postów : 19
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Jakie ogrzewanie Empty Re: Jakie ogrzewanie

Pisanie by loqq Pon Mar 07, 2022 9:15 am

Mamy ogrzewanie elektryczne i mamy oczywiście ogrzewanie podłogowe. Uznaliśmy, że to najlepsze rozwiązanie dla nas. Ogrzewanie podłogowe jest bardzo wygodne, dobrze nam się sprawdza, zwłaszcza teraz, zimą. Do wykonania podłogówki kupiliśmy maty grzewcze, które znaleźliśmy w ofercie sklepu internetowego firmy Tom-El. Oni mają szeroką ofertę różnych produktów do wykonania ogrzewania, w bardzo dobrych cenach. Maty spełniają nasze oczekiwania, polecam.

loqq

Liczba postów : 38
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Jakie ogrzewanie Empty Re: Jakie ogrzewanie

Pisanie by eart Sro Mar 23, 2022 12:39 pm

My szukaliśmy kogoś na Śląsku do zrobienia u nas pompy ciepła. Zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy WASO KLIM z Chorzowa. Oni mają bardzo dobre ceny i szeroki zakres usług. Posiadają duże doświadczenie w branży, naprawdę warto skorzystać z ich usług. Firma zaprojektowała i zamontowała naszą pompę ciepła, oni ją także uruchomili, zadbali o to, by wszystko działało prawidłowo.

eart

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Jakie ogrzewanie Empty Re: Jakie ogrzewanie

Pisanie by anik Pią Mar 25, 2022 12:41 pm

Jak wiele osób obecnie, wymieniliśmy nasz piec, który był na wszystko, ale w ogóle nie spełniał obecnych wymagań emisyjnych, kupiliśmy zamiast niego kocioł na biomasę, dokładnie na pellet. Przy wyborze bardzo pomogło nam to zestawienie: https://topten.info.pl/private/products/kotly_biomasa, które zostało przygotowane przez specjalistów z Fundacji na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii (FEWE) w ramach projektu HACKS (Heating And Cooling Know-how and Solutions). Nasz wybór okazał się bardzo dobry, piec jest ekologiczny, ma dobre parametry techniczne i energetyczne, dzięki poradnikom na tej stronie, wiedzieliśmy, na co stawiać podczas kupna kotła.

anik

Liczba postów : 41
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Jakie ogrzewanie Empty Re: Jakie ogrzewanie

Pisanie by Bart3k Wto Maj 24, 2022 5:10 pm

Moim zdaniem po ostatnich podwyżkach nadal jednym z najlepszych rozwiązań jest pellet. Przede wszystkim jest to wydajna, ekologiczna i wygodna forma ogrzewania domu. Już od kilku lat dobrej jakości pellet zamawiam w big bagach od firmy https://europol1.pl/pellet/ . Gwarantują profesjonalne doradztwo oraz terminową dostawę.

Bart3k

Liczba postów : 19
Join date : 19/05/2022

Powrót do góry Go down

Jakie ogrzewanie Empty Re: Jakie ogrzewanie

Pisanie by maiya.bahringer Nie Paź 23, 2022 2:14 pm

A mi się wydaje, że pompa ciepła to jest dobre rozwiązanie.

maiya.bahringer

Liczba postów : 4
Join date : 23/10/2022
Age : 37
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Jakie ogrzewanie Empty Re: Jakie ogrzewanie

Pisanie by schowalter.kay Czw Paź 27, 2022 12:45 pm

Ja mam ogrzewanie gazowe.
schowalter.kay
schowalter.kay

Liczba postów : 4
Join date : 27/10/2022
Age : 24
Skąd : Piaseczno

Powrót do góry Go down

Jakie ogrzewanie Empty Re: Jakie ogrzewanie

Pisanie by madelynn.blanda Nie Lis 06, 2022 2:06 pm

Jakie ogrzewanie jest według Was teraz najkorzystniejsze biorąc pod uwagę trudności z surowcami wynikające z wojny?
madelynn.blanda
madelynn.blanda

Liczba postów : 4
Join date : 06/11/2022
Age : 33
Skąd : Siepraw

Powrót do góry Go down

Jakie ogrzewanie Empty Re: Jakie ogrzewanie

Pisanie by bthiel Pią Gru 16, 2022 5:10 pm

Ja mam ogrzewanie elektyczne
bthiel
bthiel

Liczba postów : 4
Join date : 16/12/2022
Age : 28
Skąd : Aleksandrów Łódzki

Powrót do góry Go down

Jakie ogrzewanie Empty Re: Jakie ogrzewanie

Pisanie by jonathan.prosacco Sro Gru 21, 2022 6:57 pm

Ja też mam ogrzewanie elektryczne
jonathan.prosacco
jonathan.prosacco

Liczba postów : 4
Join date : 21/12/2022
Age : 31
Skąd : Imielin

Powrót do góry Go down

Jakie ogrzewanie Empty Re: Jakie ogrzewanie

Pisanie by marek445 Sro Sty 31, 2024 5:47 pm

Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta pelletu drzewnego, pelletu ze słomy lub tarcicy sosnowej, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy Biomasa Partner Group na stronie - https://biomasapartner.pl/ . Sam korzystam z ich produktów, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.

marek445

Liczba postów : 185
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

Jakie ogrzewanie Empty Re: Jakie ogrzewanie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach