Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wiata czy garaż

5 posters

Go down

Wiata czy garaż Empty Wiata czy garaż

Pisanie by BiankaH Pon Paź 26, 2015 5:44 pm

Sądzicie , ze co będzie lepszym rozwiązaniem? Wiata garażowa czy jednak garaż. Bo wstępnie spodobała mi sie ta wiata http://ogrodolandia.pl/wiata-garazowa-ervena , ale zastanawiam się jeszcze nad tym czy bardziej nie opłacało by mi się, postawić drewniany niewielki garaż.

BiankaH

Liczba postów : 19
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Wiata czy garaż Empty Re: Wiata czy garaż

Pisanie by loqq Wto Kwi 26, 2022 11:36 am

Zdecydowanie garaż, myśleliśmy nad wiatą, ale jednak w garażu samochód jest lepiej zabezpieczony. Do garażu kupiliśmy bramę WIŚNIOWSKI, którą znaleźliśmy w ofercie firmy Wesa z Takowa koło Szczecina. To brama garażowa o wysokim stopniu bezpieczeństwa, ma dobre zabezpieczenia, jest też wygodna w codziennym użytkowaniu, działa niezawodnie, jest szybka, polecam serdecznie.

loqq

Liczba postów : 38
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Wiata czy garaż Empty Re: Wiata czy garaż

Pisanie by wiza.grace Pią Gru 23, 2022 12:17 pm

Jakbym miał wybierać pomiędzy wiatą i garażem, to wybrałbym garaż. Mam wrażenie, że samochód pozostawiony w takim garażu będzie bardziej bezpieczny. Może wiecie, jakie są sposoby na to, by samochód w garażu był zabezpieczony przed np. włamaniem i kradzieżą?
_________________________
drzwi garażowe
wiza.grace
wiza.grace

Liczba postów : 1
Join date : 23/12/2022
Age : 26
Skąd : Nowy Sącz

Powrót do góry Go down

Wiata czy garaż Empty Re: Wiata czy garaż

Pisanie by jared.okuneva Pią Sty 27, 2023 8:04 am

Garaż to lepsze rozwiązanie.
jared.okuneva
jared.okuneva

Liczba postów : 4
Join date : 27/01/2023

Powrót do góry Go down

Wiata czy garaż Empty Re: Wiata czy garaż

Pisanie by marek445 Nie Gru 17, 2023 3:58 pm

Teraz wiele osób decyduje się na garaże blaszane Ja uważam, że to dobre ekonomiczne i trwałe rozwiązanie. Zobaczcie na stronę https://line5.glogow.pl/garaze-blaszane-oszczedne-rozwiazanie-dla-twoich-potrzeb/ czytałam na tym blogu o zaletach takiego rozwiązania. To bardzo ciekawy i pomocny artykuł. W wolnej chwili sprawdźcie i się z tym tematem zapoznajcie.

marek445

Liczba postów : 185
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

Wiata czy garaż Empty Re: Wiata czy garaż

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach