Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Praca - jaką macie umowę

4 posters

Go down

Praca - jaką macie umowę Empty Praca - jaką macie umowę

Pisanie by Paulisss Sob Lut 17, 2024 4:46 pm

Hej wszystkim! Chciałam podzielić się z Wami znaleziskiem, które uważam za bardzo wartościowe. Natrafiłam na artykuł opublikowany na stronie https://grupaprogres.pl/czy-umowa-zlecenie-wlicza-sie-do-lat-pracy-i-emerytury/ dotyczący umowy zlecenie a aspektów związanych z latami pracy i emeryturą. Artykuł skupia się na detalicznej analizie, jak umowa zlecenie może wpływać na naszą karierę zawodową i co to oznacza dla naszej przyszłej emerytury. Wielu z nas jest związanych różnymi formami umów, dlatego uważam, że ta lektura może być cennym źródłem wiedzy dla wielu osób. Zachęcam Was do przeczytania artykułu i podzielenia się swoimi przemyśleniami na ten temat. Mam nadzieję, że wywoła to ciekawą dyskusję na forum. Czekam na Wasze opinie!

Paulisss

Liczba postów : 88
Join date : 10/01/2024

Powrót do góry Go down

Praca - jaką macie umowę Empty Re: Praca - jaką macie umowę

Pisanie by marek445 Czw Lut 29, 2024 6:51 am

W jakiej branży pracujecie?

pomniki Poznań

marek445

Liczba postów : 184
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

Praca - jaką macie umowę Empty Re: Praca - jaką macie umowę

Pisanie by Weronka12w Czw Lut 29, 2024 8:14 pm

Ja zdecydowałam się na własną działalność i wydaje mi się że był to strzał w 10. niestety miałam kilku pracowników nielojalnych ale to odkryłam dzięki współpracy z firmą https://conperio.pl/ było warto bo dzięki temu teraz mam nowych które nie robią szkody firmie

Weronka12w

Liczba postów : 8
Join date : 27/03/2023

Powrót do góry Go down

Praca - jaką macie umowę Empty Re: Praca - jaką macie umowę

Pisanie by doyleeunice Czw Mar 28, 2024 11:08 am

Chciałabym wprowadzić do pracy z moim zespołem element gry kreatywnej, ale nie jestem pewien, od czego zacząć. Czy ktoś może polecić mi jakąś grę, która sprawdziła się w pracy zespołowej i pomogła w rozwijaniu kreatywności oraz budowaniu relacji? Zależy mi na propozycjach sprawdzonych narzędzi, które będą przyjemne i wartościowe dla naszego zespołu. Dzięki z góry za wszelkie wskazówki!
____________________
gry kreatywne dla zespołu
doyleeunice
doyleeunice

Liczba postów : 1
Join date : 28/03/2024

Powrót do góry Go down

Praca - jaką macie umowę Empty Re: Praca - jaką macie umowę

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach