Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lider? Jak być dobrym szefem?

3 posters

Go down

Lider? Jak być dobrym szefem? Empty Lider? Jak być dobrym szefem?

Pisanie by abe.kuphal Sro Sty 24, 2024 11:26 am

Lider to osoba, która przewodzi w firmie, stoi na czele określonego zespołu, jest niejako autorytetem, planuje działania pracowników, nadzoruje je oraz kontroluje. Lider może zarówno kierować całym zespołem, jak i nadzorować dany projekt. Jego głównym zadaniem jest z kolei organizowanie i wskazywanie kierunku działań, co ma za zadanie usprawnić pracę i jednocześnie zapewnić pracownikom odpowiednie warunki wykonywania obowiązków zawodowych. Jesteście liderami?
abe.kuphal
abe.kuphal

Liczba postów : 6
Join date : 22/01/2024
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Lider? Jak być dobrym szefem? Empty Re: Lider? Jak być dobrym szefem?

Pisanie by arolfson Sro Sty 24, 2024 4:30 pm

Systematyczne spotkania z zespołem mogą być korzystne zarówno dla ciebie, jak i dla twoich pracowników. Liderzy powinni wiedzieć co robią i jak pracują ich podwładni - i vice versa. Indywidualny coaching i mentoring są oznakami zaangażowania. Odbywaj regularne sesje coachingowe ze swoim zespołem. Niech twoi pracownicy wiedzą, że jesteś zainteresowany ich rozwojem zawodowym i monitorujesz ich postępy. Sprawdź również te wypisane cechy lidera zespołu - https://www.projektefektywny.pl/blog/cechy-lidera-zespolu/
arolfson
arolfson

Liczba postów : 3
Join date : 24/01/2024
Age : 33
Skąd : Bielsko

Powrót do góry Go down

Lider? Jak być dobrym szefem? Empty Re: Lider? Jak być dobrym szefem?

Pisanie by tpfeffer Pon Sty 29, 2024 7:18 pm

Dzięki za wszystkie porady.
tpfeffer
tpfeffer

Liczba postów : 3
Join date : 29/01/2024
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Lider? Jak być dobrym szefem? Empty Re: Lider? Jak być dobrym szefem?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach