Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Szkolenia dla biznesu

2 posters

Go down

Szkolenia dla biznesu Empty Szkolenia dla biznesu

Pisanie by marek445 Pon Paź 23, 2023 9:20 am

Jeśli chodzi o kursy i ciekawe szkolenia to osobiście mogę Wam polecić sprawdzić firmę W Stronę Rozwoju. Ich szkolenia pozwolą wam nauczyć się radzenia sobie z trudnym klientem - szkolenie z obsługi trudnego klienta .

marek445

Liczba postów : 188
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

Szkolenia dla biznesu Empty Re: Szkolenia dla biznesu

Pisanie by Paulisss Sob Sty 13, 2024 7:54 pm

Chciałam podzielić się z Wami artykułem, który mnie ostatnio zaciekawił. Jest to świetny materiał na temat efektywnego planowania i organizacji eventów. W artykule znajdziemy praktyczne wskazówki, studia przypadków, a także cenne rady od ekspertów w tej dziedzinie. Znalazłam go na stronie http://www.garwolin24.com/news-jak-efektywnie-planowac-i-organizowac-eventy,7034.html#google_vignette i jestem przekonana, że wielu z Was również może z niego skorzystać. Jeśli macie jakieś doświadczenia w organizacji eventów albo po prostu interesujecie się tą tematyką, to gorąco zachęcam do przeczytania i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Może ktoś ma dodatkowe wskazówki lub ciekawe historie związane z organizacją wydarzeń?

Paulisss

Liczba postów : 96
Join date : 10/01/2024

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach