Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wynajem maszyn budowlanych

3 posters

Go down

Wynajem maszyn budowlanych Empty Wynajem maszyn budowlanych

Pisanie by anik Sro Cze 08, 2022 8:20 am

Wynajmowaliście sprzęt budowlany? U nas było to konieczne, nie wszystko mieliśmy my i nie wszystkie narzędzia i maszyny miała firma, która zajęła się u nas budową domu. Z usługi najmu korzystaliśmy w zakładzie usług asenizacyjnych z Wiśniowej Góry k. Łodzi. Ich oferta jest rozbudowana, mają korzystne warunki najmu, atrakcyjne ceny, ich maszyny są w świetnym stanie i działają niezawodnie.

anik

Liczba postów : 41
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Wynajem maszyn budowlanych Empty Re: Wynajem maszyn budowlanych

Pisanie by mittie.morissette Pon Paź 17, 2022 6:44 pm

Ja się zastanawiam nad wynajmem maszyn rolniczych. Odziedziczyłam sporo pola po dziadkach i chciałabym zrobić z tego użytek. Mój mąż jest rolnikiem więc możemy coś podziałać w tym temacie. Myślałam również czy wziąć udziału w licytacji maszyn rolniczych https://aukcje.jtsmaszyny.pl/licytacje-maszyn-rolniczych Czy ktoś korzystał z takiej formy zakupu? Jest to opłacalne?

mittie.morissette

Liczba postów : 4
Join date : 17/10/2022
Age : 55
Skąd : Staszów

Powrót do góry Go down

Wynajem maszyn budowlanych Empty Re: Wynajem maszyn budowlanych

Pisanie by stracke.bridget Pią Gru 16, 2022 6:11 pm

Nigdy nie wynajmowałem maszyn budowlanych, ponieważ moje przedsiębiorstwo posiada własne maszyny, ale to bardzo ciekawy temat! Jak wygląda wynajem takiej maszyny? Jakie firmy się tym zajmują?
________________________
relokacja maszyn
stracke.bridget
stracke.bridget

Liczba postów : 1
Join date : 16/12/2022
Age : 25
Skąd : Prochowice

Powrót do góry Go down

Wynajem maszyn budowlanych Empty Re: Wynajem maszyn budowlanych

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach