Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni?

+5
swyman
ukilback
samlesss
Majka
Paulina30
9 posters

Go down

Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni? Empty Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni?

Pisanie by Paulina30 Czw Kwi 28, 2022 6:06 am

Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni?
Jaka jej aranżacja i jakie meble byłyby wg was idealne i absolutnie niezbędne?
Paulina30
Paulina30

Liczba postów : 124
Join date : 16/07/2014

Powrót do góry Go down

Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni? Empty Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni?

Pisanie by Majka Pią Kwi 29, 2022 6:02 am

Paulina30 napisał:Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni?
Jaka jej aranżacja i jakie meble byłyby wg was idealne i absolutnie niezbędne?

No na pewno dla mnie ważny jest stół do wspólnego jedzenia posiłków z rodzinką,
do tego krzesła wygodne jak np z takich https://swiat-krzesel.pl/pol_m_Dom_Krzesla-kuchenne-233.html
- dla mnie to właśnie miejsce do jedzenia i czytania rano książek jest w kuchni takie top top najważniejsze.

Majka

Liczba postów : 106
Join date : 18/08/2014

Powrót do góry Go down

Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni? Empty Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni?

Pisanie by samlesss Czw Maj 19, 2022 2:42 pm

Miksera, eksperesu

samlesss

Liczba postów : 2
Join date : 19/05/2022

Powrót do góry Go down

Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni? Empty Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni?

Pisanie by ukilback Nie Paź 16, 2022 6:32 am

Miksera, sokowirówki, tostera i piekarnika Very Happy
ukilback
ukilback

Liczba postów : 4
Join date : 16/10/2022
Age : 24
Skąd : Koszalin

Powrót do góry Go down

Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni? Empty Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni?

Pisanie by swyman Pią Sty 20, 2023 10:59 am

Na pewno dużego i dobrego piekarnika. Kocham piec najróżniejsze ciasta.
swyman
swyman

Liczba postów : 4
Join date : 20/01/2023
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni? Empty Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni?

Pisanie by felipe.mayer Sro Kwi 19, 2023 7:25 am

Na pewno funkcjonalnych mebli.
felipe.mayer
felipe.mayer

Liczba postów : 4
Join date : 19/04/2023

Powrót do góry Go down

Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni? Empty Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni?

Pisanie by hmuller Czw Kwi 27, 2023 1:20 pm

Jestem osobą, która. lubi zmiany, więc często kupuję nowe akcesoria kuchenne. Długo nie wiedziałam, co mogłabym zrobić ze starymi, ale w końcu wpadłam na pomysł, że mogę je wystawić na sprzedaż w internecie.
_______________________
Gdzie sprzedać niepotrzebne rzeczy? Postaw na portal z darmowymi ogłoszeniami
hmuller
hmuller

Liczba postów : 1
Join date : 27/04/2023

Powrót do góry Go down

Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni? Empty Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni?

Pisanie by Marian382 Sro Maj 24, 2023 6:33 pm

To wszystko zależy od potrzeb. Ja lubię piec ciasta, więc wszelkie akcesoria elektroniczne ułatwiające pracę są priorytetem.
Marian382
Marian382

Liczba postów : 55
Join date : 24/05/2023
Age : 29
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni? Empty Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni?

Pisanie by tlesch Pią Sie 11, 2023 11:01 am

W mojej kuchni jeśli chodzi o wyposażenie, to nie wyobrażam sobie, aby zabrakło sprawnego okapu! Często smażę potrawy na wysokich temperaturach i okap wówczas jest niezbędny, ponieważ potrawy, które gotuję często generują duże ilości pary, dymu, oparów i zapachów, które na dłuższą metę mogą być uciążliwe. Przez to, aby mieć komfort w swojej kuchni przy gotowaniu okap jest czymś niezbędnym. Jednak od jakiegoś już czasu myślę o jego wymianie na nowym. Dowiedziałam się z tego artykułu - https://www.kernau.com/artykuly/podwojnie-czyste-powietrze-z-nowym-okapem-kernau.html, że teraz można zakupić okap z wbudowanym filtrem HEPA, który również oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń szkodliwych dla naszego zdrowia. Czy ktoś z was ma może akurat taki okap u siebie?
tlesch
tlesch

Liczba postów : 4
Join date : 11/08/2023
Age : 26
Skąd : Łańcut

Powrót do góry Go down

Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni? Empty Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni?

Pisanie by Marian382 Sro Lut 14, 2024 7:03 pm

Z tym okapem, o którym napisał kolega wyżej - muszę się zgodzić. To niezbędny element w każdej kuchni. Ja do swojej poprzedniej wypowiedzi dorzuciłbym jeszcze informację dotyczącą ogólnego rozplanowana kuchni. Bardzo lubię rozwiązanie, które poznacie w tym poradniku - jak zaprojektować funkcjonalną wyspę kuchenną. Dobrze stworzona wyspa kuchenne to podstawa. Więcej informacji znajdziecie na powyższej stronie.
Marian382
Marian382

Liczba postów : 55
Join date : 24/05/2023
Age : 29
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni? Empty Re: Czego nie mogłoby zabraknąć w waszej kuchni?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach