Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Drzwi i okna

+5
oreilly.eusebio
jadyn.romaguera
eart
anik
loqq
9 posters

Go down

Drzwi i okna Empty Drzwi i okna

Pisanie by loqq Pon Mar 07, 2022 12:16 pm

Gdzie kupiliście swoje drzwi i okna?

loqq

Liczba postów : 38
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Drzwi i okna Empty Re: Drzwi i okna

Pisanie by anik Pią Mar 11, 2022 6:38 am

Okna i drzwi kupiliśmy razem, od jednego producenta, zamówiliśmy je naraz. Bardzo spodobała nam się oferta stolarki okienno-drzwiowej, dostępnej w firmie ABA Wiktorczyk z Czarkowa. Co do drzwi, to są antywłamaniowe, wytrzymałe, takie solidne, a przy tym świetnie wyglądają, a przy drzwiach wejściowych, ich wygląd jest ważny. Co do okien, to spełniają nasze oczekiwania jeżeli chodzi o ich szczelność, izolację cieplną i akustyczną, mogę je szczerze polecić.

anik

Liczba postów : 41
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Drzwi i okna Empty Re: Drzwi i okna

Pisanie by eart Pią Kwi 15, 2022 11:59 am

Okna i drzwi kupiliśmy z jednej firmy, z firmy Nowy Dach - Krishome w Kołobrzegu. Okna od nich są aluminiowe, mają świetne parametry cieplne, odpowiednie izolacje akustyczne, itp. Zatrzymują ciepło w domu, a co do drzwi, to są one marki Krispol, są wytrzymałe, solidne. Mają one świetne zabezpieczenia przeciwwłamaniowe i podobają się nam one wizualnie. Cenowo te zakupy wyszły opłacanie.

eart

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Drzwi i okna Empty Re: Drzwi i okna

Pisanie by jadyn.romaguera Sro Mar 22, 2023 11:28 am

Jestem na etapie wykańczania swojego domu. Jego budowa trwała bardzo długo - aż 3 lata! Teraz zostało nam jego wykończenie. Przez to zastanawiam się, gdzie mogłabym kupić okna i drzwi w Strzelcach Opolskich. Czy znacie jakiś sklep, który akurat by oferował drzwi i okna w jednym miejscu? Sama znalazłam taką ofertę - https://www.drewnoplast.com.pl/. Co o niej myślicie? Na co powinnam zwrócić uwagę przed zakupem drzwi i okien? Polecacie jakąś konkretną firmę tego lub tego?
jadyn.romaguera
jadyn.romaguera

Liczba postów : 11
Join date : 22/03/2023
Age : 25
Skąd : Strzelce Opolskie

Powrót do góry Go down

Drzwi i okna Empty Re: Drzwi i okna

Pisanie by oreilly.eusebio Wto Kwi 18, 2023 9:14 am

Zarówno drzwi jak i okna warto mieć dobrej jakości dzięni nim oszczędzimy na ogrzewaniu
oreilly.eusebio
oreilly.eusebio

Liczba postów : 11
Join date : 18/04/2023

Powrót do góry Go down

Drzwi i okna Empty Re: Drzwi i okna

Pisanie by Marian382 Pon Cze 19, 2023 3:01 pm

Bogatą ofertę drzwi, okien i dekoracji okiennych znajdziesz na stronie http://konkolokna.pl/rolety.html. Ta firma oferuje również bezpłatne pomiary. Jak jesteś z pomorskiego to nawet nie musisz nic mierzyć. Pomierzą, zaproponują, a potem zamontują wybrane meble. Moim zdaniem taka kompleksowa usługa to super sprawa.
Marian382
Marian382

Liczba postów : 55
Join date : 24/05/2023
Age : 29
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Drzwi i okna Empty Re: Drzwi i okna

Pisanie by montana Wto Lis 28, 2023 1:12 pm

Rozważałam zakup takich drzwi i okien ale mi fachowcy polecają też firmę Wiśniowski, sprawdziłam że mają teraz ogromną promocję i mega duże obniżki więc pewnie się zdecyduję na zakup

montana

Liczba postów : 19
Join date : 24/06/2023

Powrót do góry Go down

Drzwi i okna Empty Re: Drzwi i okna

Pisanie by dietrich.alana Wto Sty 09, 2024 12:45 pm

Drzwi drewniane to przede wszystkim typ produktu, który zachwyca swoją estetyką. Lite drewno ma piękną kolorystkę, jest solidne i od razu można zauważyć naturalność produktu. Co więcej, fakt, że takie drzwi są wykonane z naturalnego materiału bardzo pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka oraz na środowisko. Co sądzicie o drzwiach wewnętrznych od tego producenta - https://plastodrew.pl/drzwi-wewnetrzne?
dietrich.alana
dietrich.alana

Liczba postów : 5
Join date : 09/01/2024
Age : 33
Skąd : Dąbrówka

Powrót do góry Go down

Drzwi i okna Empty Re: Drzwi i okna

Pisanie by marek445 Czw Kwi 04, 2024 2:44 pm

Staram się korzystać z usług specjalistów, w ten sposób zawsze uzyskuje najlepsze możliwe rezultaty. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę producenta najrózniejszych drzwi na wymiar, ościeżnice oraz akcesoriów do nich.

marek445

Liczba postów : 185
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

Drzwi i okna Empty Re: Drzwi i okna

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach