Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

wyposażenie łazienki

+6
hdoyle
bthiel
ellsworth38
imertz
Hilton
eart
10 posters

Go down

wyposażenie łazienki Empty wyposażenie łazienki

Pisanie by eart Czw Mar 03, 2022 11:53 am

Niedawno remontowaliśmy łazienkę w naszym mieszkaniu, remont przebiegł tak, jak planowaliśmy. Wszystkie meble, które zamówiliśmy, przyszły na czas, cenowo całość wyszła opłacalnie. Zamawialiśmy także robioną na wymiar kabinę prysznicową, którą wykonała firma Świat Szkła z Dąbrowy Górniczej. Im powierzyliśmy także wykonanie luster na wymiar, firma wykonała kawał dobrej roboty. Zdecydowanie mogę wam ich polecić.

eart

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

wyposażenie łazienki Empty Re: wyposażenie łazienki

Pisanie by Hilton Wto Mar 15, 2022 9:48 pm

My ostatnio remontowaliśmy łazienkę. Mój znajomy podsunął mi namiary na salon łazienek MAXIMA w Słubicach przy ul. Narutowicza 26a https://ceramika-lazienkowa.com.pl/oferta/ i jestem mu mega wdzięczny. Naprawdę ogromny wybór i możliwość zaopatrzenia we wszystko, co niezbędne w jednym miejscu. Kupiłem płytki, wannę i meble łazienkowe, a do tego nawet niezbędną chemię budowlaną. Szczerze polecam.

Hilton

Liczba postów : 3
Join date : 12/03/2022

Powrót do góry Go down

wyposażenie łazienki Empty Re: wyposażenie łazienki

Pisanie by imertz Pon Paź 03, 2022 3:02 pm

Zastanawiam się nad pralko suszarką. Co Wy na to?
imertz
imertz

Liczba postów : 4
Join date : 03/10/2022
Age : 33
Skąd : Krosno

Powrót do góry Go down

wyposażenie łazienki Empty Re: wyposażenie łazienki

Pisanie by ellsworth38 Czw Paź 20, 2022 1:24 pm

Zastanawiam się nad wymianą grzejnika.
ellsworth38
ellsworth38

Liczba postów : 5
Join date : 20/10/2022
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

wyposażenie łazienki Empty Re: wyposażenie łazienki

Pisanie by bthiel Pią Gru 16, 2022 5:16 pm

Ja mam łazienkę zaaranżowaną w stylu marynistycznym. To styl, w którym dominują odcienie błękitów, granatów, a także turkusów i bieli. Płytki łazienkowe mam również w takim stylu. Ostatnio zobaczyłam ofertę wyposażenia łazienek Łódź - https://jasikceramika.pl/. Korzystaliście może kiedyś z ich oferty? Myślicie, że mogłabym znaleźć tam jakieś wyposażenie łazienki w stylu marynistycznym? Przydałyby mi się jakieś dodatki z motywem np. latarni morskiej lub mewy. A wam się taki styl aranżacji podoba?
bthiel
bthiel

Liczba postów : 4
Join date : 16/12/2022
Age : 28
Skąd : Aleksandrów Łódzki

Powrót do góry Go down

wyposażenie łazienki Empty Re: wyposażenie łazienki

Pisanie by hdoyle Wto Lut 14, 2023 9:16 am

Ja niedawno remontowałem swoją łazienkę i z pomocą żony zająłem się również jej aranżacją na nowo. Chcieliśmy wymienić w niej wszystkie meble na nowe, ponieważ stare były już niemodne. Postanowiliśmy, że wyremontowaną łazienkę urządzimy w stylu glamour. Jeśli chodzi o meble łazienkowe w tym stylu, to np. szafkę łazienkową znaleźliśmy tutaj - https://mantes.pl/mantes-nowoczesne-meble-lazienkowe/szafki-lazienkowe-pod-umywalke/wiszace-podwieszane. Mamy tylko problem z doborem akcesoriów. Jak myślicie, gdzie mógłbym się zaopatrzyć w akcesoria łazienkowe akurat w tym stylu?
hdoyle
hdoyle

Liczba postów : 4
Join date : 14/02/2023
Age : 27
Skąd : Pruszcz Gdański

Powrót do góry Go down

wyposażenie łazienki Empty Re: wyposażenie łazienki

Pisanie by gleichner.ottis Wto Wrz 19, 2023 4:10 pm

Zastanawiam się nad sztucznymi kwiatami do tego pomieszczenia.
gleichner.ottis
gleichner.ottis

Liczba postów : 4
Join date : 19/09/2023
Age : 33
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

wyposażenie łazienki Empty Re: wyposażenie łazienki

Pisanie by marek445 Wto Paź 17, 2023 6:47 pm

W jakim sklepie kupowaliście wyposażenie do łazienki?

Reklama : kurtki dla dziewczynki

marek445

Liczba postów : 185
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

wyposażenie łazienki Empty Re: wyposażenie łazienki

Pisanie by Eric Pon Sty 15, 2024 12:10 pm

Obecnie jestem w trakcie remontu mojej łazienki i zastanawiam się nad nowoczesnymi panelami prysznicowymi, które dodadzą wnętrzu nie tylko funkcjonalności, ale również elegancji. Podczas przeglądania internetu natrafiłem na stronę https://wellispolska.com.pl/kategoria-produktu/panele-prysznicowe/, gdzie znalazłem interesującą ofertę paneli prysznicowych. Co o nich myślicie ?
Eric
Eric

Liczba postów : 21
Join date : 12/01/2024
Age : 34
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

wyposażenie łazienki Empty Re: wyposażenie łazienki

Pisanie by marek445 Wto Mar 05, 2024 10:17 am

Jeżeli chodzi o mnie, to wszelkie wyposażenie do mojej łazienki zamawiam w sprawdzonym sklepie internetowym, ponieważ posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, znajdziecie w niej np. baterie wannowe . Co Wy sądzicie o ofercie tego sklepu?

marek445

Liczba postów : 185
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

wyposażenie łazienki Empty Re: wyposażenie łazienki

Pisanie by Marian382 Czw Mar 28, 2024 2:05 pm

Nie napisałeś nic o oświetleniu. To moim zdaniem ważny elementy, który nie wiem dlaczego, ale bardzo często jest pomijany. Sam tak kiedyś zrobiłem i potem musiałem zmienić oświetlenie, bo przy takim źle wybranym naprawdę niemiło użytkowało się łazienkę. Dlatego moim zdaniem warto czytać artykuły, takie jak ten https://lampy-lazienkowe.pl/lampy-do-lazienki-jakie-wybrac, które są świetną pomocą przy wyborze oświetlenia i nie tylko - sprawdźcie sami.
Marian382
Marian382

Liczba postów : 55
Join date : 24/05/2023
Age : 29
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

wyposażenie łazienki Empty Re: wyposażenie łazienki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach