Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Odszkodowanie

5 posters

Go down

Odszkodowanie Empty Odszkodowanie

Pisanie by anik Czw Mar 03, 2022 11:42 am

Znacie może kogoś, kto zajmuje się odszkodowaniami związanymi ze szkodami deweloperskimi?

anik

Liczba postów : 41
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Odszkodowanie Empty Re: Odszkodowanie

Pisanie by meichmann Pią Wrz 30, 2022 10:21 am

Samodzielne dochodzenie odszkodowania nie jest łatwe, jeśli nie mamy wiedzy i doświadczenia, którym dysponuje podmiot zajmujący się tym zawodowo. Poszkodowany w wypadku nie wie, jakie przysługują mu prawa, czego może się domagać od Towarzystwa Ubezpieczeń i czy przyznane mu odszkodowanie jest adekwatne do doznanej krzywdy. Na Twoim miejscu skontaktowałabym się z adwokatem zajmującym się odszkodowaniami np. w Lublinie https://odszkodowania-lublin.com
meichmann
meichmann

Liczba postów : 4
Join date : 30/09/2022
Age : 33
Skąd : Lublin

Powrót do góry Go down

Odszkodowanie Empty Re: Odszkodowanie

Pisanie by rosalia.kunze Pią Paź 14, 2022 9:30 am

Czy ktoś z Was może opisać swój problem?
rosalia.kunze
rosalia.kunze

Liczba postów : 5
Join date : 14/10/2022
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Odszkodowanie Empty Re: Odszkodowanie

Pisanie by johnston.rosetta Sro Lut 01, 2023 12:11 pm

A zna się może ktoś z was na odszkodowaniach z OC? Ostatnio miałem taką przykrą sytuację, że na parkingu przy sklepie pewien kierowca stuknął w mój samochód, przez co uszkodził mi znacząco jego karoserię. Oczywiście spisałem z nim protokół z tego zdarzenia i udałem się z nim do ubezpieczalni. Niestety mam wrażenie, że ubezpieczalnia proponuje mi zaniżone odszkodowanie. Z tego artykułu - https://www.compet.pl/tip/zanizone-odszkodowanie-z-oc-sprawcy-odwolanie dowiedziałem się, że mogę napisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Jak myślicie, czy to dobry pomysł?
johnston.rosetta
johnston.rosetta

Liczba postów : 4
Join date : 01/02/2023
Age : 31
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Odszkodowanie Empty Re: Odszkodowanie

Pisanie by Marian382 Sro Lut 14, 2024 10:11 pm

Co masz konkretnie na myśli, kiedy piszesz "szkody deweloperskie". To dosyć ważne przy ustalaniu, kto mogłby Ci pomóc rozwiązać problem.
Marian382
Marian382

Liczba postów : 55
Join date : 24/05/2023
Age : 29
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Odszkodowanie Empty Re: Odszkodowanie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach