Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Książki - kupujecie czasem w przedsprzedaży?

4 posters

Go down

Książki - kupujecie czasem w przedsprzedaży? Empty Książki - kupujecie czasem w przedsprzedaży?

Pisanie by Paulina30 Sob Paź 16, 2021 9:38 am

Książki - kupujecie czasem w przedsprzedaży?
Czy normalnie jak już książka jest w obiegu?
Czytałam w necie, tu np https://alexsand.pl/przedsprzedaz-w-empiku-co-to-jest-i-z-czym-sie-ona-wiaze/ o takiej opcji wczesniejszego zarezewowania sobie opcji kupna a że nie niedługo jedna moja kochana autorka coś wydaje, a wiem że zawsze ludzie wykupują ją na pniu, to się zastanawiam czy nie byłoby warto skorzystać.

jak myślicie?
Paulina30
Paulina30

Liczba postów : 124
Join date : 16/07/2014

Powrót do góry Go down

Książki - kupujecie czasem w przedsprzedaży? Empty Re: Książki - kupujecie czasem w przedsprzedaży?

Pisanie by fastek Sob Cze 24, 2023 12:06 pm

zdarza m się taka zamawiać

fastek

Liczba postów : 19
Join date : 24/06/2023

Powrót do góry Go down

Książki - kupujecie czasem w przedsprzedaży? Empty Re: Książki - kupujecie czasem w przedsprzedaży?

Pisanie by montana Pon Cze 26, 2023 7:16 am

A ja lubię kupować książki na wyprzedażach i promocjach a tu https://sklep.zwierciadlo.pl/ widziałam ich sporo więc na pewno coś jeszcze przed świętami dla siebie zamówię

montana

Liczba postów : 23
Join date : 24/06/2023

Powrót do góry Go down

Książki - kupujecie czasem w przedsprzedaży? Empty Re: Książki - kupujecie czasem w przedsprzedaży?

Pisanie by hoeger.enrico Pią Sie 18, 2023 12:00 pm

Chyba najlepiej czyta mi się jednak romanse Smile
hoeger.enrico
hoeger.enrico

Liczba postów : 5
Join date : 18/08/2023
Age : 33
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Książki - kupujecie czasem w przedsprzedaży? Empty Re: Książki - kupujecie czasem w przedsprzedaży?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach