Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie?

+3
Dżess
Paulina30
Podrozniczka
7 posters

Go down

Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie? Empty Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie?

Pisanie by Podrozniczka Czw Lip 10, 2014 8:01 pm

Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie? Smile 

Podrozniczka

Liczba postów : 40
Join date : 10/07/2014

Powrót do góry Go down

Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie? Empty Re: Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie?

Pisanie by Paulina30 Czw Lip 17, 2014 3:03 pm

wylałam betonową wylewkę zalewając starą dziurę pod domem
Paulina30
Paulina30

Liczba postów : 124
Join date : 16/07/2014

Powrót do góry Go down

Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie? Empty Re: Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie?

Pisanie by Dżess Czw Cze 10, 2021 5:38 pm

Ja zrobiłam sobie chociażby maseczkę z kosmetyków avon i teraz mam gładką, przyjemną w dotyku skórę. A wiecie jak zyskać fajne rabaty na ich produkty? Wystarczy tylko dołączyć do ich klubu konsultantek i można nie tylko sobie fajnie robić, ale i również zyskać super obniżki cen na ich produkty.

Dżess

Liczba postów : 2
Join date : 28/09/2020

Powrót do góry Go down

Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie? Empty Re: Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie?

Pisanie by jaquelin32 Czw Paź 06, 2022 9:17 am

Dzisiaj wieczorem zrobię sobie mały seans filmowy! W sieci znalazłam artykuł z ciekawymi tytułami - https://e-sochaczew.pl/artykul/najlepsze-filmy-i-seriale/906960. Filmy i seriale pozwalają nam oderwać się od codziennych problemów i obowiązków. Dzięki nim mamy możliwość zanurzenia się w dziesiątkach najróżniejszych światów i wraz z ich bohaterami przeżywamy najróżniejsze przygody.
jaquelin32
jaquelin32

Liczba postów : 5
Join date : 06/10/2022
Age : 33
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie? Empty Re: Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie?

Pisanie by deshawn.nader Nie Paź 16, 2022 6:39 pm

Byłam na basenie Smile jestem w trakcie odchudzania, planuję chodzić na basen 2 razy w tygodniu. Zaczęłam się zastanawiać nad suplementami. Dużo czytam i wielokrotnie pojawia się takie coś jak BCAA, https://www.bodypak.pl/pl/118-bcaa ale przyznam, że nie wiem co to jest. Czy przy redukcji warto kupić czy sobie odpuścić?

deshawn.nader

Liczba postów : 4
Join date : 16/10/2022
Age : 33
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie? Empty Re: Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie?

Pisanie by gruecker Sro Lis 09, 2022 11:46 am

W dzisiejszych czasach portale plotkarskie cieszą się wciąż rosnącą popularnością. W ostatnich latach internetowe serwisy zajmujące się plotkami i skandalami notują rekordowe zainteresowanie internautów. Dlaczego tak jest? Muszę przyznać, że sama czytam je codziennie wieczorami Smile tutaj znalazłam więcej informacji - http://www.menopauza.pl/uwielbiasz-plotki-i-skandale-sprawdz-dlaczego-tak-jest-i-gdzie-ich-szukac/
gruecker
gruecker

Liczba postów : 4
Join date : 09/11/2022
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie? Empty Re: Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie?

Pisanie by larry80 Czw Lis 24, 2022 1:40 pm

Wypiłem pyszną kawę!
larry80
larry80

Liczba postów : 4
Join date : 24/11/2022
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Powrót do góry Go down

Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie? Empty Re: Co zrobiliście dzisiaj tylko dla siebie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach