Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Szukam: kursy niemieckiego online pod kątem pracy?

4 posters

Go down

Szukam: kursy niemieckiego online pod kątem pracy? Empty Szukam: kursy niemieckiego online pod kątem pracy?

Pisanie by Paulina30 Nie Sie 08, 2021 7:10 am

Szukam: kursy niemieckiego online pod kątem pracy?
Wiem, ze tu https://structura.pl/intensywne/ robione są takie zajęcia i przymierzam sie, ale jeszcze chętnie spróbowałabym i innych możliwości tzn poczytała o innych szkołach, w którym nauka niemieckiego nakierowana jest na dorosłych i prowadzona zdalnie.

Podpowiecie?
Paulina30
Paulina30

Liczba postów : 124
Join date : 16/07/2014

Powrót do góry Go down

Szukam: kursy niemieckiego online pod kątem pracy? Empty Re: Szukam: kursy niemieckiego online pod kątem pracy?

Pisanie by sporer.stephania Pon Sty 16, 2023 3:01 pm

Wyobraźcie sobie tornado albo odwróconą piramidę. Gramatyka języka angielskiego tak właśnie wygląda! To znaczy, że uczymy się jej spiralnie – zaczynamy od najprostszych rzeczy i wspinamy się do coraz trudniejszych, aby cały czas powtarzać wszystko razem.


_______________________________
gramatyka i słownictwo języka angielskiego kursy online
sporer.stephania
sporer.stephania

Liczba postów : 1
Join date : 16/01/2023
Age : 33
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Szukam: kursy niemieckiego online pod kątem pracy? Empty Re: Szukam: kursy niemieckiego online pod kątem pracy?

Pisanie by steuber.edwardo Pią Maj 05, 2023 7:28 pm

Zazdroszczę motywacji do nauki i zwiększania swoich kompetencji, aby znaleźć lepsze zatrudnienie. Ja niestety nie umiem się do niczego zebrać i przez to mam duży problem ze znalezieniem właściwej pracy.
___________________
Motywacja do pracy – czym jest i jak ją odzyskać?
steuber.edwardo
steuber.edwardo

Liczba postów : 1
Join date : 05/05/2023

Powrót do góry Go down

Szukam: kursy niemieckiego online pod kątem pracy? Empty Re: Szukam: kursy niemieckiego online pod kątem pracy?

Pisanie by marek445 Pią Sty 12, 2024 6:43 pm

Według mnie warto się uczyc jezykow obcych.

suszarka i lokówka w jednym

marek445

Liczba postów : 188
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

Szukam: kursy niemieckiego online pod kątem pracy? Empty Re: Szukam: kursy niemieckiego online pod kątem pracy?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach