Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Modne dekoracje wnętrz

+8
marek445
imertz
anik
Bart3k
loqq
Paulina30
Dziadek
Podrozniczka
12 posters

Go down

Modne dekoracje wnętrz Empty Modne dekoracje wnętrz

Pisanie by Podrozniczka Czw Lip 10, 2014 7:58 pm

Modne dekoracje wnętrz - jakie lubicie, co wam się podoba, a co nie?

Podrozniczka

Liczba postów : 40
Join date : 10/07/2014

Powrót do góry Go down

Modne dekoracje wnętrz Empty Re: Modne dekoracje wnętrz

Pisanie by Dziadek Sob Sie 16, 2014 11:45 am

Moja żona mawiała, że w domu najważniejsze sa kryształy i porcelana:) Ja wolałem popielniczki i tv:)

Dziadek

Liczba postów : 16
Join date : 19/07/2014

Powrót do góry Go down

Modne dekoracje wnętrz Empty Re: Modne dekoracje wnętrz

Pisanie by Paulina30 Pon Sie 18, 2014 7:03 am

No wiesz "Dziadek" - kwestia potrzeb:)
Kobiety na pewni wolą dekoracje jak piszesz, niż popielniczkę i siedzenie przed tv ha ha.
A z modnych naczyń porcelanowych do domu, podpowiem takie jak tu: http://witeks.pl/porcelana (stylowe wydania, estetyczne wykończenia).
Paulina30
Paulina30

Liczba postów : 124
Join date : 16/07/2014

Powrót do góry Go down

Modne dekoracje wnętrz Empty Re: Modne dekoracje wnętrz

Pisanie by loqq Sro Mar 09, 2022 9:08 am

My mamy na ścianach obrazy, które kupiliśmy od polskiej artystki, są dość nowoczesne, idealnie wyglądają w naszych domowych wnętrzach. Artystkę znaleźliśmy za pomocą tej wyszukiwarki: https://www.grafikaidruk.pl/firmy/polska/obrazy. W niej możesz wyszukać też drukarnie do plakatów, itp., wystarczy wpisać szukaną frazę i do tego lokalizację.

loqq

Liczba postów : 38
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Modne dekoracje wnętrz Empty Re: Modne dekoracje wnętrz

Pisanie by Bart3k Pon Maj 23, 2022 7:09 pm

My niedawno zaczęliśmy delikatnie eksperymentować z różnymi dekoracjami. Kilka miesięcy temu firma https://www.artystycznaperspektywa.pl/oferta/malarstwo-scienne wykonała w naszej sypialni piękne malowidło ścienne. Dekoracja dodaje uroku całemu wnętrzu i znakomicie komponuje się z innymi elementami wyposażenia. Niedługo planujemy wykonać także tego typu malowidło w pokoju naszego synka.

Bart3k

Liczba postów : 19
Join date : 19/05/2022

Powrót do góry Go down

Modne dekoracje wnętrz Empty Re: Modne dekoracje wnętrz

Pisanie by anik Wto Cze 07, 2022 10:45 am

Myślę, że takim uniwersalnym, klasycznym dodatkiem do wnętrz są firanki. Ja nie wyobrażam sobie okien w moim domu tez tego elementu. Takie tekstylia znaleźliśmy w ofercie firmy Dartex z Suwałk, gdzie mają bardzo szeroką ofertę zasłon, firanek, no i szyją je także na miarę. Wszystko wyszło w dobrej cenie, terminowo wykonali zlecenie. Jakość ich produktów jest wysoka, firanki wyglądają pięknie, idealnie się układają.

anik

Liczba postów : 41
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Modne dekoracje wnętrz Empty Re: Modne dekoracje wnętrz

Pisanie by imertz Pon Paź 03, 2022 3:00 pm

Strasznie spodobały mi się tapety w wilki - https://www.swiat-obrazow.pl/tapety-wilki.html uwielbiam naturę i przyrodę, dlatego takie rozwiązanie będzie świetnie pasowało do mojego wnętrza. Warto wybrać model w zależności od rozmiaru. Użytkownicy mogą dodać tapety podczas zakupu wykorzystując koszyk. Strona działa bardzo płynnie, jeżeli chodzi o dodatkowe pytania, możliwy jest kontakt z firmą.
imertz
imertz

Liczba postów : 4
Join date : 03/10/2022
Age : 33
Skąd : Krosno

Powrót do góry Go down

Modne dekoracje wnętrz Empty Re: Modne dekoracje wnętrz

Pisanie by marek445 Pią Wrz 15, 2023 5:59 am

Gdzie szukaliście inspiracji podczas aranżacji Waszych wnętrz?

czesanka silikonowa

marek445

Liczba postów : 185
Join date : 07/09/2023

Powrót do góry Go down

Modne dekoracje wnętrz Empty Re: Modne dekoracje wnętrz

Pisanie by pouros.lew Pon Wrz 25, 2023 11:53 am

Jakie dekoracje postawić na parapecie? Mam mieszkanie urządzone w stylu industrialnym!
pouros.lew
pouros.lew

Liczba postów : 6
Join date : 25/09/2023
Age : 33
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

Modne dekoracje wnętrz Empty Re: Modne dekoracje wnętrz

Pisanie by annalise.huel Wto Lut 06, 2024 12:48 pm

Sztukateria styropianowa to dekoracyjne elementy wykonane ze styropianu, które są stosowane do ozdabiania ścian, sufitów i innych powierzchni. Mogą przybierać różne formy, w tym listwy przypodłogowe, gzymsy, rozety sufitowe i wiele innych. Sztukateria styropianowa jest lekka, łatwa w montażu i może być malowana na dowolny kolor, co czyni ją niezwykle wszechstronnym rozwiązaniem dekoracyjnym.



_______________________________
listwy dekoracyjne
annalise.huel
annalise.huel

Liczba postów : 2
Join date : 06/02/2024
Age : 34
Skąd : Bielsko-Biała

Powrót do góry Go down

Modne dekoracje wnętrz Empty Re: Modne dekoracje wnętrz

Pisanie by geovany86 Sro Lut 14, 2024 12:43 pm

Sypialnia również może być dobrym miejscem, by powiesić neon. Ciekawy napis np. Love lub kształt serca sprawi, że miejsce nabierze odpowiedniej atmosfery. Szczególnie warto się na niego zdecydować, jeśli masz do dyspozycji dużą, wolną przestrzeń. Wówczas światło będzie rozchodzić się po całym pokoju.



_________________________
neony do pokoju

geovany86

Liczba postów : 2
Join date : 14/02/2024
Age : 33
Skąd : Ciemne

Powrót do góry Go down

Modne dekoracje wnętrz Empty Re: Modne dekoracje wnętrz

Pisanie by Marian382 Czw Mar 28, 2024 4:18 pm

Moim zdaniem najlepszą dekoracją każdego pomieszczenia jest idealnie dobrane oświetlenie. Żadna inna figurka, czy kwiat nie da takiego efektu, jak pięknie dopasowana lampa bądź inny rodzaj oświetlenia. Właśnie kończę remont i szukam takiego idealnego oświetlenia. Znalazłem artykuł na stronie https://plafony-sufitowe.pl/stylowe-plafony-do-twojego-domu i już wiem mniej więcej, co chcę wybrać, ale jakbyście mieli jakieś rady - chętnie przyjmę Wink
Marian382
Marian382

Liczba postów : 55
Join date : 24/05/2023
Age : 29
Skąd : Poznań

Powrót do góry Go down

Modne dekoracje wnętrz Empty Re: Modne dekoracje wnętrz

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach