Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Stylowy stół kuchenny (nowoczesny?)

5 posters

Go down

Stylowy stół kuchenny (nowoczesny?) Empty Stylowy stół kuchenny (nowoczesny?)

Pisanie by Majka Pon Maj 04, 2020 4:02 pm

Stylowy stół kuchenny (nowoczesny?)
Szukam stołu który by łączył klasykę takich kuchennych modeli
i jednocześnie nowoczesność, żeby nie pachniało to wyglądem folkowym ani inne takie regionalizmy..

Podsuniecie pomysł?

Majka

Liczba postów : 106
Join date : 18/08/2014

Powrót do góry Go down

Stylowy stół kuchenny (nowoczesny?) Empty Re: Stylowy stół kuchenny (nowoczesny?)

Pisanie by Paulina30 Czw Maj 07, 2020 8:14 am

O w pełni Cię rozumiem,
też ostatnio się rozglądałam za stołem i sprzedawca mi pokazał jakiś taki zdobiony w kwiaty rzeźbione w drewnie itd. Niby ładny ale to zupełnie nie mój styl, klasyka zawsze sprawdza się lepiej.
Zobacz sobie na https://magod.pl/pol_m_Dom_Stoly-313.html
mają wiele różnych stołów, fajne, nowoczesne modele bez przegięć wzorzastych
Paulina30
Paulina30

Liczba postów : 124
Join date : 16/07/2014

Powrót do góry Go down

Stylowy stół kuchenny (nowoczesny?) Empty Re: Stylowy stół kuchenny (nowoczesny?)

Pisanie by steuber.grace Pon Sty 23, 2023 12:53 pm

Ja też ostatnio miałam problem z zakupem nowego stołu kuchennego. Szukałam raczej jakiegoś klasycznego modelu, który nie byłby za bardzo udziwniony. Natrafiłam na szeroką ofertę stołów kuchennych tutaj - https://mikon24.pl/Stoly-kuchenne-c321. Powiem szczerze, że kilka modeli mi się spodobało. Teraz zastanawiam się, który z nich zamówić. A może ktoś z was ma jakiś stół z tej strony i mógłby się podzielić opinią? Zależałoby mi, aby stół był przede wszystkim wytrzymały i nowoczesny, ale zarazem klasyczny.
steuber.grace
steuber.grace

Liczba postów : 4
Join date : 23/01/2023
Age : 26
Skąd : Chocznia

Powrót do góry Go down

Stylowy stół kuchenny (nowoczesny?) Empty Re: Stylowy stół kuchenny (nowoczesny?)

Pisanie by rosendo18 Sro Lut 15, 2023 11:49 am

Zastanawiam się nad odnowieniem starszego stołu.
rosendo18
rosendo18

Liczba postów : 6
Join date : 15/02/2023
Age : 33
Skąd : Łańcut

Powrót do góry Go down

Stylowy stół kuchenny (nowoczesny?) Empty Re: Stylowy stół kuchenny (nowoczesny?)

Pisanie by albin38 Pią Mar 31, 2023 9:51 am

Również poszukuję jakiegoś stołu kuchennego. Mnie najbardziej zależałoby, aby był to stół rozkładany, aby zaoszczędzić trochę miejsca i gdy nie jest potrzebny to go złożyć. Rozkładałbym go tylko podczas większych spotkań rodzinnych lub imprez. Co do wyglądu to zastanawiam się nad jakimś klasycznym modelu w bieli lub czerni. Poszukując jakiejś oferty natrafiłem na taki sklep z meblami - https://halomeble.pl/318-stoly-rozkladane. Może ktoś z was kiedyś zamawiał stąd stół?
albin38
albin38

Liczba postów : 4
Join date : 31/03/2023
Age : 31
Skąd : Słupia pod Bralinem

Powrót do góry Go down

Stylowy stół kuchenny (nowoczesny?) Empty Re: Stylowy stół kuchenny (nowoczesny?)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach