Nieruchomości, budowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nowe pokrycie dachu

4 posters

Go down

Nowe pokrycie dachu Empty Nowe pokrycie dachu

Pisanie by Majka Wto Cze 14, 2016 6:35 am

Wiecie przypadkiem czy żeby zmienić pokrycie dachu trzeba mieć jakieś zezwolenie?

Majka

Liczba postów : 106
Join date : 18/08/2014

Powrót do góry Go down

Nowe pokrycie dachu Empty Re: Nowe pokrycie dachu

Pisanie by Paulina30 Sro Cze 15, 2016 7:06 am

Chyba tak, wydaje mi się, że owszem -
ale nie sądzę, żeby było wymagane jak np masz blachę trapezową jak taka http://www.budmax-metal.com.pl/blachy-trapezowe.html i zmieniasz na identyczną, ale jakbyś chciała zmienić nl blachę na dachówkę klasyk, czy na odwrót, to może i wtedy byłoby potrzebne, bo to też trochę zmienia obciążenie budynku.
Tak myślę.
Paulina30
Paulina30

Liczba postów : 124
Join date : 16/07/2014

Powrót do góry Go down

Nowe pokrycie dachu Empty Re: Nowe pokrycie dachu

Pisanie by anik Pon Maj 09, 2022 11:59 am

A coś robiliście z kominem? My musieliśmy zamontować nowy wkład kominowy, bo niestety stary poszedł razem ze starym dachem. Jeżeli chodzi o specjalistów od dachów, to szczerze mogę wam polecić firmę Usługi Kominiarskie Adam Orell ze Szczecina. Oni montują różnego rodzaju wkłady kominowe, zajmują się także czyszczeniem, frezowaniem kominów, itp. Wszystkim zajmują się kompleksowo, ceny mają atrakcyjne.

anik

Liczba postów : 41
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Nowe pokrycie dachu Empty Re: Nowe pokrycie dachu

Pisanie by princess12 Sro Lut 08, 2023 10:55 am

Jeśli jesteśmy już w temacie konstrukcji dachów, ich pokryć, a także montażu, to chciałam się was zapytać, czy słyszeliście kiedyś o czymś takim, jak kontrłata dachowa? Ja jestem na etapie budowy dachu skośnego i fachowcy polecili mi zastosowanie właśnie takiej kontrłaty dachowej. Taka kontrłata służy do tego, że tworzy ona przestrzeń wentylacyjną w dachu skośnym, przy czym możliwy jest ruch powietrza od okapu do kalenicy. Słyszeliście kiedyś o czymś takim? Ja w tym temacie znalazłam taki artykuł - https://roofchallenge.eu/artykul/czym-jest-kontrlata-dachowa/.
princess12
princess12

Liczba postów : 4
Join date : 08/02/2023
Age : 31
Skąd : Chrząstowice

Powrót do góry Go down

Nowe pokrycie dachu Empty Re: Nowe pokrycie dachu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach